letgo apk, android letgo apk, letgo apk indir, letgo indir apk

Let go apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Let go apk indir

 

Yakın çevrendeki ikinci el eşyaları alıp, satmak amacıyla eğlendirici bir yol. Bedava, yalın,  şahane fırsatlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kullanmadığınız eşyalarınıza ücret belirleyerek satışını yapabilir,  nakite döndürebilirsiniz. “let go apk” hızlı ve güvenli bir uygulamadır. 30 saniyeden kısa bir sürede eşyalarınız satışa çıkar. Güvenli ikinci el alışverişi let go ile gerçekleştirebilirsiniz.  Arabadan, motosiklete, bebek aksesuarlarından, film, müzik, spor, kitaplara kadar aklınıza gelebilen her şeyi satabilir, ihtiyacınız olanları alabilirsiniz.

Yeni veya ihtiyacınız olmayan eşyalarınızı satabilmek amacıyla 5 fotoğraf yükleyebilir, alıcıların ürün hakkında bilgi almasını sağlayabilirsiniz. Sattığınız eşyaları, ürünleri 30 saniyeden kısa bir sürede satışa çıkarabilirsiniz. Alıcılar ve satıcılar arasında kullanılabilen mesajlaşma uygulamasıyla pazarlık şansınız da unutmayın.

>

letgo apk, android letgo apk, letgo apk indir, letgo indir apk
Let go’da ürünleri mesafe, yayınlanma tarihi ile fiyata bakarak sıralayarak basitce bulma şansına sahipsiniz.  Cep telefonunuza indireceğiniz let go uygulaması sayesinde  7/24 açık olan ikinci el pazarının tadını çıkarsınız. Yakın çevrende satılan ürünlerden haberdar olmak let go’dan geçer.  E-mail veya telefon beklemeden satıcılar  ile hemen iletişime geç dakikalar içinde almak istediklerine ulaş. Let go’daki mesajlaşma özelliği ile pazarlıklarını canlı olarak yap ve zaman kazan. İkinci el veya yeni olsun bir şeylere ihtiyacınız varsa Let go tam size göre. Ticaret yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Ücretsiz olarak ltgo apk indir uygulamasını yükleyin, ticaretin keyfini yaşayın. Uygulama hakkında görüş ve  sorunlarınızı bize yorum olarak iletebilirsiniz. Bereketiniz bol olsun.

Let go apk indir BENZER İÇERİKLER
Let go apk indir YAPILAN YORUMLAR