360 security apk, antivirüs programı indir

360 Security Apk İndir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

360 Security Apk indir

Mobil cihazları korumak masaüstü cihazları korumaktan çok daha zor olabiliyor. Gün içerisinde sürekli olarak kullanılan ve her türlü zararlı yazılıma karşı daha savunmasız olan mobil cihazlardaki veri güvenliğini sağlamanın en kolay yollarından biri ise 360 Security apk ile gerçek oluyor.

 

 

>

360 Security uygulaması içerdiği çeşitli özellikler sayesinde mobil Android cihazınızı dış tehlikelere karşı tam savunma ile korumaktadır. 360 Security apk uygulaması üzerinden zararlı yazılımları engelleyebilir, cihazınıza zarar verebilecek tehliklei dosya ve uygulamaların barındırılmasını önleyebilirsiniz. Tek bir tuş ile cihazınızda tarama yapabilir, güvenlik durumunu ölçümleyebilirsiniz. 360 Security apk uygulaması aynı zamanda istemediğiniz çağrı ve mesajları da engelleyebilme özelliğine sahiptir. Buna göre uygulama üzerinden numarayı girerek girdiğiniz numaradan çağrı veya mesaj alımını engelleyebilirsiniz. Dilerseniz daha sonra bu numarayı engellenenler listesinden kaldırabilirsiniz.

BENZER  Google Cloud Print apk indir Google Yazıcı

 

 

360 Security uygulaması aynı zamanda mobil cihazınızın pil dostudur. Arka planda çalışan gereksiz uygulamaları 360 Security uygulaması ile silebilir, cihazınızda yer kaplayan ön bellek dosyalarından kurtulabilirsiniz. Böylece cihazınızın hızını arttırabilir ve pil ömrünü uzatabilirsiniz. 360 Security indir uygulaması ile cihazınız kaybolduğunda yerini bulabilir ve cihaza ulaşama durumlarında uzaktan kişisel bilgilerinizi silebilirsiniz. 360 Security apk indir uygulaması sizin için hırsızlık veya kayıplara karşı cihazınızdaki verileri korumaktadır. Cihazınızda bulunan dosyaları ve apk dosyalarını da 360 Security ile düzenleyebilirsiniz. Dilediğiniz klasörü veya dosyayı SD karta taşıyabilir, cihazınızın ana belleğinde yer açabilirsiniz.

BENZER  We Heart It apk indir son sürüm 8.0.2

Bunların tümünü tek bir platform üzerinden yapma kolaylığına sahipsiniz. Basit ve kullanışlı paneli sayesinde karışıklık yaşamadan istediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 360 Security indir uygulamasını sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

360 Security Apk İndir YAPILAN YORUMLAR