7Zipper apk indir son sürüm 3.10.28

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

7Zipper akıllı telefonunuzun hafızasındaki veya micro SD kartındaki bütün dosyaları yönetmenizi sağlayan bir araçtır. Bütün dosyalara erişmek için kullanabilirsiniz. Eğer bir dosya yöneticisine sahip değilseniz yapamazsınız.  7Zipper apk indir ve cep telefonunuzda birçok dosya kontrolünü hemen sağla.

7Zipper apk indir

7Zipper apk indir

Bu araçtaki temel özellikler şunlardır; toplu-dosya seçimi, kopyalama, taşıma, yapıştırma, açma, yeniden adlandırma, bir parti dosyayı silme, dosyaları açma veya bunları bir e-postaya ekleme. Bu temel özelliklerin yanında 7Zipper yedeklemeler oluşturmanızı, görselleri ve gifleri açmanızı, metinleri görüntülemenizi, işlemleri sonlandırmanızı ve hafıza, batarya, ağ ve CPU veri gibi önemli sistem verilerine erişmenizi sağlar.

BENZER  Easy Uninstaller Apk indir

Bu uygulamada o kadar çok özellik vardır ki bir hesap makinesi ve kronometre bile içerir. Ayrıca TAR, TAR.GZ, BZ2, RAR, TARRO, 7ZIP ve IZH formatlarını da çıkarır, yani formatı ne olursa olsun dosyalarınızı yönetirken problem yaşamazsınız. 7Zipper cihazınızdaki dosyaları olabilecek en iyi şekilde yönetmenizi sağlar, hafızasını daha iyi kullanır ve bütün dosyalarınızı ait olduğu yere yerleştirir.  Hemen 7Zipper apk indir ve android cihazında kullan.

7Zipper apk indir son sürüm 3.10.28 YAPILAN YORUMLAR