aa apk indir,aa oyunu indir,aa oyunu apk indir

aa Apk İndir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

aa Apk indir

Boş vakitlerinizi en iyi değerlendirme şekillerinden biri de zamanınızı oyun oynayarak geçirmektedir. Herhangi bir süre kısıtlaması bulunmayan ve yarıda bıraksanız bile daha sonra kaldığınız yerden devam edebilmenize imkan tanıyan oyunlar  boş vakitlerinizi değerlendirmenin en eğlenceli yoludur. Nitekim Android platformunda bulunan ve tüm dünyada kısa sürede popüler hale gelen aa apk oyunu kısıtlı boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz, vakit geçirirken eğlenebileceğiniz bir oyun olarak karşımıza çıkmaktadır.

Aa oyunu ilk bakışta çok basitmiş gibi görünse de aslında ilerleyen zamanlarda oyuncuları oldukça zorlayan bir oyun. Aa oyununu ilk açtığınızda dönen bir daire ve üzrinde sayılar yazan toplar ile karşılaşıyorsunuz. Size verilen topları bu çubukları dairedeki diğer çubuklara değmeden dönen daireye fırlatmanız gerekiyor. Oyunun amacı oldukça kolay görünüyor ancak dairenin sürekli dönmesi ve seviye ilerledikçe dairenin dönme hızı ile beraber topların sayısının da artması oyuncuları oldukça zorluyor.

BENZER  Clash of Clans Apk indir

>

Aa oyununu oynayabilmek için size verilen topların sayısı kadar çubuğu daire üzerine birbirine değmeden yerleştirmelisiniz. Dairenin sürekli dönmesi hatta bazı bölümlerde saat yönünün tersine dönmesi bir süre sonra algılarınızın değişmesine neden oluyor. Topları daireye yerleştirdiğiniz sürece seviye atlayabilirsiniz. Dairede önceden bulunan diğer çubuklara değdiğiniz zaman kaybedersiniz. Toplar ile daire etrafındaki boşlukları doldurduğunuz zaman bir sonraki seviyeye geçebilirsiniz. Seviyeler ilerledikçesize verilen topların sayısı da artmakta ve oyun oldukça zorlu geçmektedir.

Tüm dünyada kısa sürede popüler olan aa apk indir oyununu sitemiz üzerinden kolayca yükleyebilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

BENZER  Counter Strike Apk indir
aa Apk İndir YAPILAN YORUMLAR