AFK Arena apk indir son sürüm 1.9.03

 

AFK Arena oyunu, Esperia’nın fantastik dünyasında yer alan bir RPG oyunu, dört büyük fraksiyonun zaman zaman birbirine karşı savaştığı bir topraktır. Amacınız her fraksiyondan bir grup kahramanı toplamak ve dünyayı kurtarmak olacaktır. AFK Arena apk indir abi güvencesiyle indirebilirsiniz.

Afk arena indir rpg oyunu indir

AFK Arena’daki oyun sistemleri aslında çok basittir. Yapacağınız tek şey, kahramanlarınızı stratejik bir formasyona yerleştirmek olacaktır. Genellikle savaşın ön saflarında savaşçıları tercih edebilirsiniz, böylece onlar okçular ve ikinci hattaki büyücülerle düşman saldırılarının etkisini azaltabilirler.

Savaş sırasında karakterleriniz otomatik olarak saldırır, ancak özel yeteneklerini manuel olarak etkinleştirebilirsiniz. Öncelikle sadece özel bir yeteneğiniz var, ve ancak karakterleriniz ilerledikçe daha fazla yeteneğin kilidini açabilir ve onlara sahip olabilirsiniz.

BENZER  Habbo Apk İndir
>

AFK Arena apk ile, Esperia dünyasında hevesle gezeceğiniz yüzlerce farklı kahramanı toplayabilirsiniz.. Ayrıca, zindanlar, içeri girdiğiniz her seferinde rastgele üretilir, böylece aynı meydan okuma ile iki kez karşılaşmayacaksınız.

AFK Arena, çok basit bir oyun sistemine sahip olmasına rağmen, ekrana bağlanmanızı sağlayan güzel görseller sunan mükemmel bir RPG oyunu. Aynı zamanda mükemmel bir soundtrack ve çok sayıda karakter, düşman ve senaryo var. RPG oyunlarından hoşlanıyorsanız bu oyuna bir şans verin. AFK Arena oyunu indir abi güvencesiyle direkt apk indir şeklinde sitemizde.

 
AFK Arena apk indir son sürüm 1.9.03 YAPILAN YORUMLAR