Agar.iO Play

Agar.iO Play

Agario Play – Agario Oyna

Çevrimiçi oyun dünyasında yeni bir çığır açan ve çok yüksek sayıda indirilme sayısına ulaşan bir oyunla karşınızdayız. Agario Play oyunu diğer oyunlar ile karşılanamayacak bir tarza ve yapıya sahiptir. Oyunun içeriği  hakkında ve kalitesi hakkında açıklamaları birazdan alt başlıklarda yapacağız. Ama öncelikle bu oyunu diğerlerinden farklı kılanın ne olduğunu ve bu oyunu neden oynamanız gerektiğiniz açıklamamız gerekir. Oyun öncelikle farklı tarzı sayesinde tekrara düşmemiş ve böylelikle size yeni maceralar yeni tatlar tatma şansı tanıyarak eğlenceli vakitler geçirmenizi sağlamıştır. Bunun yanında oyunun online bir oyun olması ve arkadaşlarınızla birlikte oynayabiliyor olmanız veya diğer çevrimiçi kişiler ile kıyasıya mücadeleye girmeniz de sizi oyuna daha fazla bağlayacak ve daha fazla keyif almanızı sağlayacaktır. Şimdi oyun hakkında açıklamalara geçebiliriz.

 

 

 

 

Agario Oyunu Hakkında

Oyunu sizlere en anlaşılabilir şekilde anlatmaya ve açıklamaya çalışacağız ancak şunu belirtmemiz gerekir ki oyunun içeriğine girdiğinizde ve oynadığınızda siz de göreceksiniz ki ne kadar anlatırsak anlatalım açıklığa kavuşturamayacağımız bir çok nokta var. Ancak siz bu noktaları oynayarak ve oyuna alışarak zamanla öğrenecek ve oyunu elinizden bırakmak istemeyeceksiniz. Evet arkadaşlar şimdi hemen oyun hakkında bilgilendirme yapalım: Agario Oyna ile gerçek mücadelenin tadına varacak ve çevrimiçi oyun oynamanın tatlı zorluğunu göreceksiniz. Oyunda amaç size verilmiş olan veya sizin seçtiğiniz karakterin gelişimini sağlamak ve büyümektir. Bu karakter sizin seçiminize göre köpek, ülke, gezegen türü gibi şeyler olabilmektedir. Bu seçimi yaptıktan sonra size verilen özel alandaki noktaları yiyerek veya gerçek kişilerin yönettiği karakterleri yiyerek büyüyebileceksiniz. Büyüdükçe daha fazla yem bulabilecek ve daha fazla güçleneceksiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken bir nokta var! Sizden büyük olan rakipleriniz size saldırabilecek ve sizi oyun dışı bırakmak isteyeceklerdir. Siz de buna karşılık arkadaşlarınız ile grup kurabilir ve sizden güçlü, büyük olanların üstesinden gelebilirsiniz. Böylelikle gelişiminizi daha kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Yani oyunda kısaca amaç size verilen karakteri en kısa zamanda en büyük ve geliştirmiş hale getirmektir.

 

 

Agario Oyun Kalitesi

Oyunları oyun yapan aslında hep kaliteleridir. Dünyanın en iyi fikrini bulmuş olsanız da en dahiyane fikirlerle en sistemli oyunları üretmiş bile olsanız bunun sunumunu iyi yapamazsanız veya kalitesi düşük şekilde yaparsanız kesinlikle hiçbir anlamı kalmayacaktır. Bu yüzden kalite çok önemlidir. Bu çerçevede Agario Oyna’yı değerlendirecek olursak; oyunun amacına ve kurgusuna yetecek derecede grafik ve ses kalitesine sahip olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca çok az yer kaplıyor olması bu kalitedeki bir oyun için gerçekten muhteşem. Bu sayede bu oyunu indiremeyen cep telefonu nereneyse yok konumunda. Grafik ve se kalitesinin haricinde bu tür online oyunlarda akıcılık ve internet ihtiyacı da önemlidir. Yani internetin sadece bulunması bile yeterli mi yoksa üst seviyede hızlı bir internetin mi olması gerek? Bu soruya gönül rahatlığı ile internetin kokusunun bile yeterli olacağı cevabını verebiliriz. Bu yönden neredeyse hiçbir kullanıcı tarafından şikayeti bulunmayan bir oyundur.

 

Övgülerle bitiremediğimiz, son zamanların en gözde ve en iyi online oyunlarından birisi olan bu oyunda kıyasıya bir gelişim mücadelesi olduğunun farkındayız. Tabi ki son güncelleme ile birlikte gelen fazla reklam çıkma gibi problemleri de sizin tarafınızdan duyarak ilgililere bu konuda bir düzeltme için ricada bulunduk. Bu ve buna benzer konularda yaşayacağınız sıkıntıları ekibimizle paylaşabilir bizle iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz olabilecek en kısa sürede size dönüt yaparak istediğiniz bilgileri eksiksiz  vereceğinizden emin olabilirsiniz. Ayrıca Agario Play oyununu sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Şimdiden keyifli oyunlar dileriz.