Akinatör apk indir, ücretsiz Akinatör oyna

 

Akinatör nedir? Akinatör gerçek ya da kurgusal hangi karakteri düşünüyorsanız tahmin eden ünlü genie Akinatör için geliştirilmiş resmi bir uygulamadır. Akinatör apk indir ve hemen oyna hepsi bu kadar. Akinatör apk indirmek için sitemizdeki linki kullanabilirsin.

Akinatör apk indir, ücretsiz Akinatör oyna

Başlangıçta, sorular oldukça geneldir. ‘Bir erkek mi?’, ‘Kurgu bir karakter mi?’, ‘Bir filmin içinde mi?’… Daha fazla soruya cevap verdikçe, Akinatör karakterinizi tahmin etmeye daha da yaklaşır. Karakterinizin saç rengini, hangi animasyon filminde olduğunu, ya da hangi enstrümanı çaldığını sorabilir.

Akinatör oynamak için bir internet bağlantısı gereklidir ve eğer bir internet bağlantısına sahip değilseniz, Akinatör sorularınıza cevap vermez.

BENZER  Barbie Büyülü Moda Giydirme Apk indir
>

Ücretsiz Akinatör oyna, Akinatör ücretsiz sürüm de kullanıcılar farklı diller arasından seçim yapabilirler. Bu şekilde, farklı dillerde oyunu oynayabilirsiniz.

Akinatör ücretsiz oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Oynaması çok basit olmasına rağmen, aynı zamanda da eğlencelidir. Akinatör’un bilmediği bir karakteri düşünebiliyor musunuz?  Daha önce Enes Batur akinatör oynadığı bir video yayınlamıştı yine Youtube üzerinde Duygu Köseoğlu akinatör oynamış ve kanalında yayınlamıştı. Ünlü youtube fenomenleri bu eğlenceli oyunu oynuyor.  Haydi sende ücretsiz akinatör apk indir ve bu eğlenceli uygulamanın keyfini çıkar.

 
Akinatör apk indir, ücretsiz Akinatör oyna YAPILAN YORUMLAR