3d taxi apk, 3d taxi apk indir, 3d taxi android apk, 3d taxi indir apk

Android 3D Taxi Apk indir

 

Android 3D Taxi Oyunu Apk İndir

Bir oyunla şoför olmayı hem de taksi şoförü olmak ister misiniz?  Android 3D Taxi apk size taksi şoförü olmanın nasıl bir şey olduğunu deneyimlemeyi vaat ediyor. Yoğun bir trafikte sürüş deneyimi, aynı zamanda bir yerlere yetişmek zorunda olan müşterilerinizi kazasız sağ salim ulaştırmak zor olsa da, telefonunuzda veya tabletinizde bu deneyimi yaşamak isterseniz Android 3D Taxi apk indir tam size göre olabilir.

3d taxi apk, 3d taxi apk indir, 3d taxi android apk, 3d taxi indir apk

Araba kullanmaktan hoşlanıyorsanız bu oyunu mutlaka denemelisiniz. Zamanla yarışacağınız, aynı zamanda trafiğin yoğunluğunda yapacağınız atraksiyonlar sizi varmak istediğiniz yere hızlıca ulaşmanızı sağlayabilir. Ne kadar hızlısınız? İşte oyun tam da buna bağlıdır. Sürüş yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz, anlık kararlara bağlı hedefe ulaşmak için neler yapabileceğinizi görmek için sitemizden Android 3D Taxi oyununu ücretsiz olarak kolaylıkla indirebilir, gerçek bir taksi şoförünün trafikte neler yaşayabileceğine tanıklık edebilirsiniz.

BENZER  Dr. Driving Full Apk Yarış Oyunu

3d taxi apk, 3d taxi apk indir, 3d taxi android apk, 3d taxi indir apk

>

Yüksek hızı seviyor musunuz? Sürüş tekniklerinize güveniyor musunuz? Android 3D Taxi oyununu indirin, emniyet kemerinizi bağlayın ve en çılgın sürüş macerasına çıkın. Bu oyun, görevleri tamamlamak için yola çıkan bir şoförün çeviklik, sürüş yeteneği ve şehir yaşantısında diğer arabalarla olan yarışının hikayesidir. Bu hikayede yer almak istiyorsanız, Android 3D Taxi ücretsiz olarak indirabi kalitesi ile sizleri bekliyor olacak.

3d taxi apk, 3d taxi apk indir, 3d taxi android apk, 3d taxi indir apk

Android Taxi 3D apk oyununda, gündüz gece sürüş keyfi, pürüzsüz basit kontroller, gerçekçi şehir görselleri, son derece hassas sürüş simülatörü ile görevleri tamamlayın, müşterileriniz zamanında ulaşmak istedikleri yerlere ulaştırın, para kazanın ve oyunun keyfini çıkarın. Taxi 3d apk dosyası hakkında yorumlarınızı ve oyunda yaşadığınız sıkıntıları bize iletebilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz…

BENZER  Dr. Driving 2 Full Apk
 
Android 3D Taxi Apk indir YAPILAN YORUMLAR