drag racing apk, android drag racing apk, drag racing apk indir, drag racing son surum apk

Android Drag Racing Son Versiyon Apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Drag Racing Son Versiyon Apk İndir

Tüm dünyada toplam 40 milyonun üzerinde kullanıcı tarafından indirilen ve Amerika’da 2011 yılının en iyi yarış oyunu seçilen Drag Racing son versiyon apk indir ,  hala popülerliğini korumaya devam ediyor. Sevilen oyun Drag Racing apk cep telefonlarınız ve tabletlerinize yüklemek için zaman kaybetmeden www.indirabi.com sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

drag racing apk, android drag racing apk, drag racing apk indir, drag racing son surum apk

Drag Racing son versiyon apk indir şehir yarışlarına katılmadan kısa mesafelerde yarışabileceğiniz bir yarış platformudur. Drag Racing’in amacı, seçtiğiniz arabayla doğru zamanda start noktasından kalkarak, kısa mesafeyi el çabukluğunuzla vitesi doğru zamanda değiştirip hızınızı arttırarak kazanmaktır. Android Drag Racing apk içinde size sunulan 50’den fazla araçtan birini seçerek, aracınızı kişiselleştirebilir, motorunu, hızını, frenini, rengini değiştirip aracınızın seviyesini yükseltebilirsiniz.

BENZER  Top Speed: Drag & Fast Street Racing 3D Full Apk

drag racing apk, android drag racing apk, drag racing apk indir, drag racing son surum apk

>

Drag Racing apk da en önemli özellik çok kısa zaman içinde tüm dünyadan farklı yarış severlerle kıyasıya bir yarışa girebilecek olmanızdır.  Dikkat, motivasyon ve doğru hamleleri bir arada kullanmanızı sağlayan bu oyun, sizi dünya çapında diğer yarış severler ile karşılaştıracak ve dünya sıralamasındaki yerinizi belirleyecek olması da dikkat çekici bir özellik olarak karşımıza çıkıyor

Drag Racing son versiyon apk indir, yarışlarında dünya çapında bir yarışçı olmak istiyorsanız, oyunu ücretsiz olarak indirmek için www.indirabi.com  adresinden uygulamayı cep telefonu ya da tabletinize indirmekte geç kalmayın. Kendinizi geliştirin Drag Racing dünya sıralamasının üst sıralarına doğru tırmanın. www.indirabi.com keyifli yarışlar diler.

BENZER  Rally Racer Dirt Full Apk
Android Drag Racing Son Versiyon Apk indir YAPILAN YORUMLAR