facebook apk, facebook apk indir, facebook indir apk, android facebook apk

Android Facebook Apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Facebook Apk indir

Facebook apk ile yeni insanlarla tanımak,  arkadaşlarınızla iletişimde kalmak, sosyal gruplarda yer almak bütün uygulamalardan daha hızlı ve daha kolay. Arkadaşlarınızın neler yaptığını görebilirsiniz. Güncellemelerinizi, fotoğraflar ve videoları paylaşın. Arkadaşlarınız beğendiğinde bildirim alın ve yayınlarınıza yorum yapın. Oyun oynamak ve en sevdiğiniz uygulamaları kullanmak istiyorsanız eğer Android için Facebook uygulamasını cep telefonunuza ya da tabletinize indirin, iletişimden uzak kalmayın.

facebook apk, facebook apk indir, facebook indir apk, android facebook apk
Facebook, popüler sosyal ağı ile mobil  versiyonunu sunuyor. Arkadaşlarınızla bağlantı kurun. Oturum açtıktan sonra uygulama, telefonunuzu minyatür bir Facebook yayını haline getirerek tüm  Facebook bilgilerinizi görebilirsiniz. Tıpkı masaüstü sürümüyle yaptığınız gibi. Arkadaşlarınızın yorumlarını, yayınlarını takip edin, güncellemeleri paylaşın.

BENZER  Facebook Lite Apk İndir

Birçok yönden mobil uygulama, Facebook’un sunduğu tüm bilgileri,  videolar, haberler ve etkinliklerle ayrı sekmelerde düzgün bir şekilde görüntülenen daha kullanışlı bir halidir.

Facebook Live: Live, mobil uygulamaya özeldir ve takipçileriniz ve gruplarınızla canlı bir video akışı paylaşmanıza veya etkinliklerden paylaşmanıza olanak tanır. Canlı akış sırasında görüntüleyenlerin yorumlarını okuyun ve yanıtlayın. Ardından yayını izledikten sonra kaydedilen akış feed’inizde görünür.

>

Gizlilik ayarları,  Uygulamada gizlilik ve hesap ayarlarını gözden geçirebilir ve ayarlayabilirsiniz, ancak ayarlar, ana sekmeden beş kez tıklanacaktır.

facebook apk, facebook apk indir, facebook indir apk, android facebook apk
 

Bildirimler, Doğum günlerini, etkinlikleri, son fotoğrafları ve postaları ve arkadaşlık taleplerini hızlıca görüntüleyin.

BENZER  BiP apk indir son sürüm 3.33.15

Facebook arkadaşlarıyla sohbet etmek için,  Android’de Facebook’tan ayrı bir uygulama olan Messenger’ı indirmeniz gerekiyor.

Tümünü yakalamayı çekme: Favoriler, gruplar ve bağlı uygulamalar birlikte sağdaki bir gezinme çekmecesinde toplanır.

Android uygulamasıyla  Facebook, kolay navigasyon uygulamasıyla sosyal ağınızdaki haberlere izin vermenizi sağlar. Uygulama yalnızca Live gibi telefon özelliklerine uyuyor ancak Android’in en iyi mesajlaşma uygulaması olan Messenger’ı dışarıda bırakıyor.

Android Facebook uygulamasının en güncel sürümünü indirabi ile hızlıca indirebilirsiniz. Uygulama hakkında görüş ve sorunlarınızı yorum olarak iletmeyi unutmayınız…

Android Facebook Apk indir YAPILAN YORUMLAR