Android Gta 6 (GTA VI) Mobile Sd Data + Apk indir

 

Android Gta 6 (GTA VI) Mobile Sd Data + Apk indir

Grand Theft Auto serisinin son sürümü olan GTA 6 (GTA VI) Mobile Sd Data + Apk sizler için inceledik ve  Android gta 6 mobile apk indir dosyasını indir abi farkıyla ilk öne siz indirmek için yorum yazmayı unutmayın.

Gta VI indir

GTA hayranları serinin son oyunu GTA VI için büyük heyecan içerisinde bekliyorlar. İnternette GTA VI için arama yapan birçok oyunsever GTA VI çıktı mı? diye birbirlerine soruyor. Sızan son bilgilere göre pastebin de detaylar hakkında bilgi veren kaynaklar arasında, daha sonra Sony tarafından resmi olarak açıklanan sistem özelliklerini önceden açıklayan bir kişi de yer alıyor.

Bilgi sızdıran kaynaklara göre GTA VI’da ABD’nin doğu kıyısında olan maceraya devam edeceğiz gibi görünüyor. Ayrıca oyun haritasında birden fazla şehir yer alacak. GTA San Andreas’ta da üç şehri görmüştük: Los Santos (LA), San Fierro (San Francisco) ve Las Venturas (Las Vegas). Yeni oyunda da en az iki şehir göreceğiz. Bunlar Liberty City (New York) ve Vice City (Miami) olacak. Bu iki şehirle birlikte GTA VI’nın haritası hakkında önemli bilgilere de erişmiş olduk.

BENZER  N.O.V.A 3 Freedom Edition Apk İndir

>

Gta 6 mobile apk oyun hikayesiyle ilgili sizlere merak uyandırıcı bazı detaylar söyleyelim. Gta VI (GTA 6) Tam olarak ayakçı olarak başladığımız Liberty City kariyerimizde garip işler ve küçük hırsızlıklar yaparak Vice City’ye, büyük mafyalara katılacağımız yere olan yolculuğumuzu başlatıyoruz.

Oyundaki nihai amacımız ise uyuşturucu baronu olmak. GTA 6 android apk içerisinde çok temel haldeki bu senaryo, doğru bile olsa oyunun geliştirilmesi sürecinde değişikliğe uğrayabilir.

Android Gta 6 (GTA VI) Mobile Sd Data + Apk indir

Gta 6 apk oyunu grafikleri ve ses efektleri bakımından da büyük yeniliklerle geliyor. Üst düzey ses efektleri; araba sesleri, silah sesleri ve karakterler arasında geçen profesyonelce hazırlanmış esprili konuşmalardan oluşuyor. Grafikleri ise gerçeğe en yakın şekilde oyunla gerçek arası bir düzeyde tasarlanmış. Hatta grafikler o kadar gerçekçi ki GTA 6 mobile apk en gerçekçi oyun ödülünü yeniden alabilir.

BENZER  The Dark Night Rises Apk İndir

NOT: Arkadaşlar oyun henüz yapım aşamasındadır çok yakında çıkması beklenmektedir bu sebeple konu hazırlık amacı ile açılmıştır. Şuan hiçbir web sitesinde gta 6 apk bulunmamaktadır. Oyun yapımı tamamlandığında indirmeye ilk sunan biz olacağız takipte kalın bu süreçte yorum bırakarak bizi destekleyip süreci hızlandırabilirsiniz. Gta 6 mobile apk çıkar çıkmaz yorum bırakırken kullanacağınız mail adresine indirme linki gönderilecektir. Bu sebeple sayfaya yorum bırakmayı unutmayın.

Android Gta 6 (GTA VI) Mobile Sd Data + Apk indir YAPILAN YORUMLAR
 • Boraoyuda
  1 ay önce

  Çalışıyormu

 • Muhsin
  2 ay önce

  Gta 6 istiyorum

 • Muhsin
  2 ay önce

  Oyun guzelmi

 • Muhammed Yiğit kardelen
  3 ay önce

  Gt 6 yı yüklemek istiyorum

 • Emir Yusuf Altun
  3 ay önce

  cok iyi gta vı android

 • OyunOynaGaming
  3 ay önce

  Abi link indirecem

 • Ayşetoksöz
  3 ay önce

  Daha yeni indiricem

 • Emre
  3 ay önce

  Abi Lütfen Linkli Yolarmisn

 • Berat
  3 ay önce

  Bekliyorum…

 • Hamza
  3 ay önce

  Guzel…

 • fb
  5 ay önce

  Mükemmel

 • Tayfun
  6 ay önce

  Gta 6 mobile apk gelsin