iphone x tema, iphone x teması indir, android iphone x tema, iphone x tema android indir

Android iPhone X Teması indir

 

iPhone X Tema indir

Yeni aldığınız android telefonunuzun temalarından memnun mu değilsiniz? Mevcut telefonunuzda android sisteminden sıkıldınız ve yeni bir şeyler denemek mi istiyorsunuz? Android için hazırlanmış son derece  şık ara yüzü ile tamamen yeni tasarlanmış iPhone X Teması Yükleme’ye ne dersiniz? Bu müthiş temayı kaçırmamalısınız. Telefonunuza indirebileceğiniz iphone x tema uygulamasıyla diğerlerinden bir adım önde olacaksınız. iPhone tarzı simgeleri ile bu uygulama telefonunuzu özelleştirebilirsiniz. Bu şık temalar her Android akıllı ile kullanılabilir. Tema sayesinde telefonunuza bir nebze iphone x görünümü katabilirsiniz.

Yeni iPhone X  tema; size yeni benzersiz tarzı, duvar kağıtları, birbirinden ilginç ve güzel simge paketi içermektedir.  Telefonlarınızı HD kalitesindeki duvar kağıtları ile süsleyebilir, sıkıldığınız klasör simgelerini değiştirebilirsiniz. % 99 android telefonlara da uyumlu olan iphone x tema uygulaması tamamen ücretsizdir.  Eğer android işeltim sistemine sahip telefonlarınız varsa iphone X launcher sizler de kullanabilirsiniz.

BENZER  Ezan Vakti Pro apk indir Ezan Vakitleri Uygulaması

 

>

 

iPhone X tema uygulaması neler yapar?

–  Ana ekran arka planı;

–  Menü ekranı;

– Uygulama simgeleri;

– Klasör simgeleri içerir ve  seçtiğiniz temalarla telefonunuzu kişiselleştirebilirsiniz.

İphone X tema Android cep telefonlarının yanı sıra Android tabletlerde de kullanılabilmektedir. Tek yapmanız gereken sitemizden ücretsiz olarak iphone X tema indir butonuna tıklamak. Kısa bir sürede yüklenen uygulama sayesinde cep telefonunuz ve siz herkesten bir adım önde olacaksınız.  Uygulama hakkında görüşlerinizi bize iletmeyi unutmayınız…

Android iPhone X Teması indir YAPILAN YORUMLAR