messenger apk, messenger apk indir, messenger indir apk, android messenger apk

Android Messenger Apk indir

 

Messenger Apk indir

 

Facebook taki kayıtlı arkadaşlarınızla daha kolay ve hızlı bir şekilde mesajlaşmanızı sağlayan Messenger uygulaması facebooka  entegre bir uygulamadır. Yapmanız gereken tek şey cep telefonunuza facebook indirdikten sonra bir de Messenger uygulamasını indirmekten geçer.  Facebook Messenger, sizlere birçok ekstra özellik de sunmaktadır. Messenger uygulaması sayesinde birden fazla arkadaşınızla grup sohbeti yapabilir, arkadaşlarınıza doğrudan sesli mesajlar, fotoğraflar, videolar gönderebilir, tarafınıza gelen tüm mesajları anlık olarak görüntüleyebilir, diğer ülkelerde yer alan arkadaşlarınızla ücretsiz sohbet edebilirsiniz.  Uygulamada mesajlarınıza eğlenceli çıkartmalar ekleyerek sohbeti eğlenceli hale getirebilirsiniz.  Facebook  Messenger ile yolda, işte, her yerde rahat rahat iletişime ara vermeden arkadaşlarınızla konuşabilirsiniz. Sitemizden Facebook Messenger apk  indir dosyasını yükleme işlemini ücretsiz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

BENZER  Bip Apk İndir

 

messenger apk, messenger apk indir, messenger indir apk, android messenger apk

Facebook Messenger’ın Diğer Özellikleri:

  • Messenger’da gönderdiğiniz mesajları arkadaşlarınızın ne zaman gördüğünü anlık olarak izleyebilirsiniz.
  • Arkadaşlarınıza veya grup konuşmalarındaki diğer kişilere hızlı geri dönüş yapabilmek için arama seçeneği ile hemen iletişime geçebilirsiniz.
  • Messenger uygulamasında yer alan konum verme özelliği ile arkadaşlarınızla mesajlaştığınızda nerede olduklarını görebilme imkanına sahipsiniz.
  • Facebook Messenger’da konuşmak için müsait durumda olan arkadaşlarınızı görebilirsiniz.
  • Facebook Messenger ile gönderi almak istediğinizde uygulamanın açma kapama özelliğinden yararlanabilirsiniz.
  • Mesenger uygulaması ile iletişim kurmak istemediğiniz zamanlarda ya da sadece görüşmek istediğiniz kişilere uygulamayı açabilir, özelleştirebilirsiniz.
>

messenger apk, messenger apk indir, messenger indir apk, android messenger apk

Uygulama hakkında görüşlerinizi bize yorum olarak iletmeyi unutmayınız. Bol muhabbetli keyifli günler dileriz…

BENZER  WhatsApp Plus Apk indir
 
Android Messenger Apk indir YAPILAN YORUMLAR