retrica apk, android retrica indir, retrica apk indir, retrica indir apk

Android Retrica Apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Retrica Apk indir

Cep telefonları artık fotoğraf makinelerinin yerini almasıyla her an her dakikamızı fotoğraflıyor sosyal medya hesaplarımızdan paylaşıyoruz. Peki o anlık görüntüleri daha da güzelleştirme şansınızı değerlendirseniz daha hoş olmaz mı? Retrica apk uygulaması çektiğiniz Selfi fotoğraflarınızı birbirinden ilginç ve güzel filtreler ile işlemden geçirerek profesyonelleştirebileceğiniz bir uygulama olarak göze çarpıyor.

retrica apk, android retrica indir, retrica apk indir, retrica indir apk

iOS platformunun en iyi fotoğraf uygulaması olan Retrica apk artık Android cihazlarda kullanılabiliyor. 80 özel filitre sayesinde fotoğraflarınızı özelleştirebilir, Retrica da yer alan ayrıntılar ile süsleyebilirsiniz. Retrica uygulaması cep telefonunuzun kamerasına eş zamanlı çalışan bir uygulamadır. Uygulamayı başlattığınız andan itibaren telefonunuzun ön veya arka makerasını kullanarak aynı anda filtre seçerek ona göre poz veriyorsunuz. Bu da sizi bir fotoğrafla daha sonra tekrar uygulama yapmanızı engelliyor. Aynı anda sosyal medya hesaplarınızdan retrica uygulanmış olarak paylaşabiliyorsunuz. Profesyonel  fotoğraf kalitesi yakalayabildiğiniz Retrica uygulaması sayesinde birbirinden güzel fotoğraflar çekebilirsiniz.

BENZER  PicsArt Apk İndir

retrica apk, android retrica indir, retrica apk indir, retrica indir apk

>

Retrica Özellikleri;

  • 80 gerçek zamanlı filtre ve 25 tanesi yükseltilebilir pro filtre olarak Retrica’da karşımıza çıkıyor.
  • Retrica ile zaman ayarlı selfie çeke özelliği
  • Fotoğraflarınızı düzenlemek için 22 ayrı kolaj
  • Retrica kullandığınız zaman fotoğraflarınıza Retrica imzası atılır.
  • 14 farklı Retrica logosu vardır

Mobil platformların en iyi fotoğraf efekt uygulaması Retrica’nın Android sürümünü Apk olarak sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirebilir, Retrica uygulamasıyla fotoğraf çekmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Keyifli çekimler dileriz.

Android Retrica Apk indir BENZER İÇERİKLER
Android Retrica Apk indir YAPILAN YORUMLAR