snapchat apk, android snapchat apk, snapchat apk indir, snapchat indir apk

Android Snapchat Apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Snapchat Apk indir

Snapchat apk ile arkadaşlarınızın bir kısmıyla veya tümüyle fotoğraf ve video paylaşabilir, iletişimde kalabilirsiniz. TRT dönemlerinin dizisi, Holywood’un ünlü filmlerinden biri olan “Görevimiz Tehlike” isimli filmi hatırlarsınız. O filmde “bu mesaj 10 saniye sonra kendini imha  edecektir” repliği hafızalara kazınmıştır. Snapchat ile ne alakası var diyebilirsiniz ancak Snapchat uygulaması tam da bu esasa göre hazırlanmış bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor.

snapchat apk, android snapchat apk, snapchat apk indir, snapchat indir apk

Arkadaşlarınızla paylaştığınız, resim ve videolara bir zaman dilimi belirleyip paylaşabiliyorsunuz. Bu mesaj sizin belirlediğiniz süre sonunda yok oluyor.  Snapchat, fotoğraflara eklediğiniz mesajlarla hikayeler oluşturma teması üzerinden yürüyen bir sosyal medya uygulamasıdır. Canlı görüşmeleri de gerçekleştirebileceğiniz Snapchat dünyada popüler hale gelmiş durumda. En sevdiğimiz Snapchat özelliklerinden biri, yüzünüz üzerine bindirebileceğiniz Lenses olarak adlandırılan komik etkileşimli kaplamalardır. Kullanmak için cep telefonunuzu selfie moduna getirin ve yüzünüze dokunun.  Uygulama yüzünüzü taradıktan sonra, tavşan kulakları ve dişleri burnu gibi karikatürize eklentileriyle fotoğrafınızı değiştirir. Yüz özelliklerini bozan ya da sizi canavar haline getiren 17 farklı katlama seçeneği ile görüntülenen fotoğraflarınızdan hangisini arkadaşlarınıza göndereceğinize karar vermekte zorlanabilirsiniz.

BENZER  Wattpad Apk İndir

snapchat apk, android snapchat apk, snapchat apk indir, snapchat indir apk

>

Fotoğraflarınıza iki kat gülme garantisi veren bu özelliği sayesinde Snapchat yüklemek isterseniz sitemizden indir butonuna basmanız yeterli olacaktır. Snapchat kapaklarınızı korumak isterseniz, kapaklarınızın veya hikayelerinizin alt kısmındaki hatıralar bölümünde kaydet düğmesine tıklayın. Bu fotoğrafları ve videoları gizli tutmak için bir şifre kodu ile kilitleyin. Bu özellikle kendiniz garanti altına almış olursunuz. Android Snapchat apk indir uygulamasıyla sohbet, telefon veya görüntülü arama yoluyla arkadaşlarınızla iletişim kurabilirsiniz. Bunların herhangi birini üst üste yerleştirilmiş metin, çıkartmalar veya çizimlerle de özelleştirebilirsiniz. Eğlenceli, bol sohbetli, rengarenk bir gün geçirmeniz dileğiyle…

Android Snapchat Apk indir YAPILAN YORUMLAR