yapboz apk, yapboz apk indir, android yapboz apk, yapboz indir apk

Android YAPBOZ Apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

YAPBOZ Apk indir

Yapboz oyunu, adeta bu tarz oyunlara yepyeni bir boyut kazandırıyor. Üst seviyede güncellemelerin olduğu bu oyunu mutlaka denemelisiniz. Yıllar önce oynadığımız Tetris oyununu hatırlayanlar vardır, o eski atarilerimizde sabahlara kadar oynardık hatta iki kişilik mod da arkadaşımızla yarışır el atarisinde ise gözlerimiz uykuya yenik düşünceye kadar oynardık. Maziye de bir atıfta bulunduktan sonra neden Tetris ile anlatmaya başladığımızı merak ediyorsanız yapboz oyununu indirip oynamaya başladığınızda anlayacağınız gibi Tetris yıllarında ki zevkli dakikaları tekrar yaşayacaksınız. Oyunun parçaları Tetris oyunundaki gibi dizayn edilmiş ama tek farkı tahtadan olması ayrıca oyun özellikleri olarak da farkları var.

BENZER  Candy Crush Saga Apk indir

 YAPBOZ APK Özellikleri

Bu oyun sade ve kolay bir ara yüz ile göz yormadığı gibi insana dinginlik ve huzur verip sakin kafayla oyun oynamanızı sağlıyor. Görüntü ve grafik özellikleri yanı sıra ses efektleri de gayet güzel ve sade şekilde tasarlanmış.

yapboz apk, yapboz apk indir, android yapboz apk, yapboz indir apk

Android YAPBOZ Oyunu İçerik

>

Yukarıdan aşağı düşen parçaları yerleştirip dikey veya yatay çizgiler oluşturmak. Çizgi oluşunca zaman kazanır ve yeni parçalar için alanınız açılır. Fakat parçayı yerleştirecek bir yer bulamasanız ve düzgün bir çizgi oluşturup parçaları patlatamıyorsan oyun sona yaklaşır. Android Yapboz apk indir oyunu her yaştan insanın oldukça zevk alabileceği herkese hitap eden öğrenmesi oldukça kolay ve oynaması da gayet zevkli bir oyundur.

BENZER  The Room Android Apk İndir

yapboz apk, yapboz apk indir, android yapboz apk, yapboz indir apk

Android telefon ya da tabletinizden nerede isterseniz oynayabileceğiniz bu oyunun keyfini çıkarabileceğiniz bir uygulamadır. Oynaması ve öğrenmesi bu kadar kolay olan bu oyunu sizlere daha fazla anlatmadan sözü oyun severlere bırakalım, hiç şüpheniz olmasın bu oyunu oynadığınıza pişman olmayacaksınız. indirabi ile hemen indirerek oyuna başlayabilirsiniz. Oyun hakkında yorumlarınızı iletmeyi unutmayınız. İyi eğlenceler dileriz.

Android YAPBOZ Apk indir YAPILAN YORUMLAR