angry birds classic apk, angry birds oyunu indir

Angry Birds Classic Apk İndir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Angry Birds Classic Apk indir

Sanıyoruz ki bu sinirli kuşları duymayan kalmamıştır. Kaldıysa da hiç merak etmeyin. Angry Birds Classic macerası yeniden Android kullanıcıları ile buluşuyor. Angry Birds Classic apk her detayı ile oyuncularını eğlendirmeye devam ediyor.

 

angry birds classic apk, angry birds oyunu indir

 

>

Angry Birds Classic oyununu oynarken hiç kendinize sordunuz mu bu kuşlar neden sinirli diye? Biz söyleyelim; çünkü domuzlar yumurtalarını çalıyorlar! Yumurtaları çalınan kuşlarımız da sinirden deliye dönüyor ve domuzları yok etmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Tabii bizim sayemizde :)Oyun içinde bulunan kuş ailemiz bu tehdide karşı güçlerini birleştiriyor ve domuzlara karşı saldırıya geçiyorlar. Oyuna girdiğinizde karşınıza yıkıldı yıkılacak bir yapı, o yapının altında saklanan yeşil domuzlar ve ekranın sol tarafında bekleyen kuşlarımız ve bir sapan bulunuyor. Sapana yerleşen kuşları en iyi şekilde hedefe isabet edebilmeleri için iyi bir derecelendirme yaparak yapıya doğru fırlatmanız gerekiyor. Ancak dikkat edin. Elinizde sadece sayılı kuş var.

BENZER  Terraria Apk İndir

 

angry birds classic apk, angry birds oyunu indir

 

Tüm atışlarınızda en az bir yeşil domuzu vurmanız gerekiyor. Eğer vuramazsanız maalesef domuzlar bu savaşı kazanmış oluyorlar. Tüm domuzları yok ettiğinizde bir sonraki seviyeye geçiyorsunuz ve seviyeler yükseldikçe hem domuz sayısı hem de yıkılması gereken yapının zorluğu artıyor. Ancak sizin elinizde fırlatmaya hazır olan kuşların sayısı ve özellikleri de aynı şekilde artıyor. En baştaki seviyelerde kuşlarınızın bir özelliği yokken ilerleyen seviyelerde havadan yumurta atanı, zımba gibi karşıya çakılanı gibi pek çok kuş sizin savaşınıza dahil oluyor. Her yönden eğlenceli bir oyun olan Angry Birds Classic oyunu grafik ve efektleri ile de bekleneni karşılıyor.

BENZER  LoneWolf Apk İndir

Angry Birds Classic apk indir oyununu sitemizden hızlıca yükleyebirsiniz. Ücretsiz şekilde indireceğiniz oyunu hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz…

Angry Birds Classic Apk İndir YAPILAN YORUMLAR