apk editor pro, apk editor uygulaması

APK Editor PRO Apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

APK Editor PRO Apk indir

Mobil Andoid cihazlara indirilen Apk uygulama, oyun ve temalar üzerinde değişiklik yapabileceğinizi biliyor muydunuz? İndirdiğiniz tüm apk uygulama, oyun ve temalarınızı kendi isteğinize şekillendirebileceğiniz, kişiselleştirebileceğiniz veya değiştirebileceğiniz bir uygulama ile karşınızdayız. APK Editor PRO apk tüm bu işlemleri basit bir şekilde yapabilmenizi sağlamaktadır.

 

apk editor pro, apk editor uygulaması

 

>

APK Editor PRO adı üzerinde bir apk düzenleyicisidir. Bu uygulama ile Android cihazınızda yüklü olan tüm apk dosyaları üzerinde dilediğiniz gibi değişiklik yapabilirsiniz. Dosyalar arasında transfer yapabilir, uygulamayı kendinize göre şekillendirebilir, apk oyunları içerisinde değişiklikler yapabilirsiniz. Uygulamanın size vermiş olduğu imkanları kısıtlı şekilde kullanmak zorunda değilsiniz. APK Editor PRO ile bu kısıtlamaları ortadan kaldırabilir, dilediğiniz gibi uygulamayı kullanabilirsiniz.

BENZER  We Heart It apk indir son sürüm 8.0.2

 

apk editor pro, apk editor uygulaması

 

APK Editor PRO iki farklı moda sahiptir. Bu modlar  Full Edit ve Simple Edittir. Full edit üzerinden dilediğiniz değişimi sağlayabilirsiniz. Sevdiğiniz bir oyunun arka plan görünümünü değiştirebilirsiniz veya oyun içerisinde bulunan markette size görünmeyen eşyaların kilidini kaldırabilirsiniz. Oyun severlerin bu yönüyle oldukça ilgisini çeken APK Editor PRO oyun içerisinde hile yapabilmenizi de sağlamaktadır. Her yönüyle oldukça kullanışlı bir uygulamadır. Dilediğiniz apk uygulamasına dil desteği yükleyebilir, ses ve görüntüler ile oynayabilir, size sunulan reklam ve izinleri kaldırabilirsiniz. Simple Edit üzerinden ise apk içindeki dosyaların yerini değiştirebilirsiniz.

BENZER  Xmod Games Apk İndir

APK Editor PRO apk indir andoid cihazınızda bulunan apkların yönetimini tamamen size aktarmaktadır. APK Editor PRO uygulamasını sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

APK Editor PRO Apk indir YAPILAN YORUMLAR