applock apk indir,applock apk uygulama,applock indir

Applock Apk İndir

 

Applock Apk indir

Mobil cihazınızın güvenliğini her durumda koruyamayabilirsiniz. Özellikle Android cihazlarda bulunan model veya şifre sistemi tahmin edilebilir olasılıklar içermektedir. Cihazınız çalınma, kaybolma gibi güvenlik tehditleri içerisindeyken özel bilgilerinize ve kişisel verilerinize kimsenin ulaşmaması açısından çok daha güvenli bir kilit sistemi olması şarttır. Parmak izi şifresi gibi kilit sistemleri çok daha güvenilir ve garantilidir. IOS işletim sisteminde bulunan parmak izi kilidi özelliği şimdi Applock apk uygulaması ile Android işletim sisteminde de mevcut.

Applock kilit kullanıcıların Android cihazlarının güvenilirliğini arttırmak amacıyla şifreleme işlemini parmak izi kilidi ile yapmaktadır. Siz de Applock kilit uygulaması ile cihazınızın güvenliğini parmak iziniz ile sağlayabilirsiniz. Oldukça kolay şekilde çalışan Applock apk uygulaması Android kullanıcılarına veri gizliliği ve kişisel güvenlik önlemlerini arttırmak amacıyla parmak izi kilidini sunuyor. Parmak izinizi Applock kilit uygulaması üzerinden tanıtarak cihazınıza sizden başka kimsenin erişim sağlayamamasını kolaylaştırabilirsiniz.

BENZER  WifiKill Apk İndir

>

Applock kilit ile dilerseniz şifre veya model ile de şifre oluşturabilirsiniz. Applock kilit uygulaması aynı zamanda cihazınızda bulunan program, uygulama, fotoğraf ve videoları da şifrelemenize imkan sağlar. Gizlemek istediğiniz klasör, dosya, oyun, fotoğraf veya videoyu Applock kilit uygulamasını kullanarak şifreleyebilir ve sizden başka kimsenin o içeriğe ulaşamamasını sağlayabilirsiniz.

Applock apk uygulaması yüksek güvenlik önlemi almanızı sağlayan çok kullanışlı bir uygulamadır. Applock Apk indir uygulamasına indirabi üzerinden kolayca ulaşabilir ve yükleyebilirsiniz.

 
Applock Apk İndir YAPILAN YORUMLAR