arka sokaklar oyuncuları, arka sokaklar oyuncular, arka sokaklar resimleri, arka sokaklar duvar kağıtları

Arka Sokaklar Oyuncuları ve Duvar Kağıtları

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Arka Sokaklar Oyuncuları ve Duvar Kağıtları

Her gün ardı arkası kesilmeyen olaylar ve aksiyonlarla dolu olan dizi Arka Sokaklar. Bir polisiye dizisi olmasına rağmen her yaştan kişinin rahatlıkla seyrettiği, evlerin içine sıcaklığını ve samimiyetini yansıtarak giren mükemmel yapısı oyuncu kadrosu ve senaryosu ile 10 yılı geride bırakmış durumdadır. Dizide her şeyiyle birbirine bağlı olan Rıza Baba komutasındaki özel ekibin yaşamış olduğu zorlukların üstesinden el ele tutarak nasıl geldiklerini anlatmaktadır. Her bölümde ekipten bir başkasının başı ağrırken ona ilaç olacak şey ekip arkadaşlarıdır. Bazen ailevi sorunlar bazen suçlular ile karşılıklı atışmadan kaynaklı olan sorunlar ile her gün başı dertte olan bu ekibi ayakta tutan gerçekten birliktelik ruhu. Rıza babanın deyimi ile “ölmek de yaşamak da ekip işi” anlayışı diziye tam anlamıyla yerleştirilmiştir.

BENZER  En iyi Türk Bayrağı Wallpaper indir

Tabi bu kadar uzun süre yayında kalan bu dizinin oyuncu kadrosunu sürekli aynı tutması beklenemezdi. Sürekli ekibe girenler ve çıkanlar ile heyecanın daha da arttığı dizide ilk bölümden bu yana hala sevdikleri ile her hafta ekranda buluşan Mesut, Hüsnü, Ali, Aylin gibi kahramanlar da ilk günden beri durmaktadırlar.  Türk dizi tarihinin en uzun soluklu yapılarından olan ve yaşayan bir tarih olarak hala yenilenerek devam eden ve seyirci kitlesini hiçbir zaman kaybetmeyen Arka Sokaklar’ın bu efsane kadrosunu ve diziden bazı kesit fotoğrafları sizlere sunarak bu yaşayan efsaneye katkıda bulunmak istiyoruz.

BENZER  En Güzel Kedi Canlı Duvar Kağıtları

Arka Sokaklar Oyuncuları

Sizler için arka sokaklar oyuncuları ve gerçek isimlerini galerimize ekledik

Mesut Güneri > Şevket Çoruh

>

 

Hüsnü Çoban > Özgür Ozan

 

Aylin Aydın > Özlem Çınar

 

Ali Akdoğan > Alp Korkmaz

 

Rıza Soylu > Zafer Ergin

 

Selin Koçoğlu > Oya Okar

 

Arka Sokaklar Duvar Kağıtları

Uzun soluklu dizilerden olan arka sokaklara ait muhteşem fotoğrafları bir araya getirerek sizler için harika bir galeri oluşturduk. Galerimizden arka sokaklar duvar kağıtları, arka sokaklar wallpaper, arka sokaklar kapak fotoğrafları, arka sokaklar set fotoğrafları ve arka sokaklarla ilgili tüm fotoğraflara ulaşabilirsiniz.

 

 

Daha fazla arka sokaklar resmi ulaşmak için arşivimizi indirebilirsiniz.

Arka Sokaklar Oyuncuları ve Duvar Kağıtları YAPILAN YORUMLAR