Asphalt 8 Airborne

Asphalt 8 Airborne Full Apk

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Asphalt 8 Airborne full apk belki de son zamanların en iyi yarış oyunu olan bu oyun Gameloft yapımcısı tarafından tasarlanarak yapılmış olması tabi ki bir tesadüf değil. Daha önceki oyunlarında herkesin beğenisini kazanmış, kalitesinden asla ödün vermeyen bu yapım şirketinden kötü bir oyun beklemek zaten saçmalık olacaktır. Oyun grafiklerin çok çok üst düzeyde olduğu, motor sesini hissettiğiniz, kendinizi oyunun içinde hissettiğiniz, sürükleyici, eğlenceli, son zamanların en iyi yarış oyunlarından birisi. Peki Asphalt 8 Airborne mod apk oyununu diğerlerinden farklı kılan, bu kadar övgüye layık görülmesine sebep olan özellikleri nelerdir biraz onlara bakalım. Oyun daha açılırken sizi etkisi altına almayı rahatlıkla başarıyor. Etkili bir girişten sonraki güzel dizayn edilmiş menüden sonra hızlıca ve heyecanla oyuna bir an önce başlamak için can atıyorsunuz. Artık geldik oyunun asıl kısmına, yaptığınız seçim sonucu ister araba ister motor sürerek ve seçtiğiniz eşsiz parkurda değişik zorluklarla mücadele ederek oynayacağınız ve oynarken kendinizi kaybedeceğiniz bir içeriğe sahip.

BENZER  Traffic Rider Full Apk

 

Asphalt 8 Airborne Full Apk Oyun Kalitesi

Oyun ile ilgili ayrıntılı bilgileri hem içerik hem dizayn açısından yukarıda inceledik. Kalitesi hakkında da birazcık konuşacak olursak Asphalt 8: Airborne apk yarış oyunları içerisinde kalite seviyesi en yükseklerde olan oyunlardan bir tanesidir. Oyun kapasitesi bu kaliteye bağlı olarak hayli artmış ve yüksek bir alan kaplamaktadır ancak bunu kesinlikle hak etmektedir. Oyun içerisindeki grafikler, menü, arabaların ince detayları, parkurlardaki farklılıklar Asphalt 8: Airborne mod apk oyununun kalitesini üst seviyeye çıkaran özellikleridir. Yani kalite yönünden hiç bir şüphenizin olmaması gereken bir oyundur.

BENZER  Hill Climb Racing 2 Full Apk
>

 

Asphalt 8: Airborne Mod Apk Oyun Deneyimi

Oyunu sizlere daha iyi tanıtabilmek, doğru kararlar verebilmenize yardımcı olabilmek için siz  de biliyorsunuz ki biz sitemizde oyunları test ediyor ve öyle sizlerin beğenisine sunuyoruz. Asphalt 8: Airborne apk oyununu da sizler için test ettik. Bu testte ulaştığımız sonuçlar şöyledir: Gerçekten akıcı, kendinizi oyunun ve arabanın içinde hissedeceğiniz, yarışırken eğleneceğiniz, istediğiniz değişik araba modellerini seçebileceğiniz eşsiz bir oyundur. Biz gerçekten ekip olarak oyunu son derece beğendik ve sizlerin de bir an önce indirerek oynamanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz.

 

Asphalt 8: Airborne apk yarış oyununa sizde İndirAbi kalitesiyle ulaşabilir hızlı bir şekilde indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Sizlerde oyun hakkında görüşlerinizi ve değerlendirmelerinizi yorum olarak belirtmeyi unutmayın. Keyifli oyunlar dileriz…

Asphalt 8 Airborne Full Apk YAPILAN YORUMLAR