Asphalt Nitro apk indir son sürüm 1.7.2o

 

Asphalt Nitro Gameloft tarafından geliştirilen Asphalt markasının küçük kardeşi gibidir. Önceki 1.2 GB’lık kurulum Asphalt 8 ile kıyaslandığında sadece 100 MB yer kaplar. İyi haber ise 10 kat daha az yer kaplamasına rağmen bu oyunun olağanüstü grafiklerinin yanı sıra tonlarca oyun modu, yarış parkuru ve aracına sahip olmasıdır. Asphalt Nitro apk indir son sürümü sitemizden hızlı ve güvenilir şekilde indirebilirsiniz


Aspalt nitro apk indir

Bu oyun Ferrari, Lamborghini ve Aston Martin gibi dünyadaki en ünlü araba üreticilerinin bazılarının araçlarını kullanır. Hatta Lamborghini Veneno ya da Ferrari gibi modellere bile erişiminiz vardır. Fakat en iyi kısmı, birçok iyileştirme yaparak ve rengini istediğiniz an değiştirerek arabaları kişiselleştirebilmeniz.

BENZER  Real Drift Racing Road Racer Full Apk

Çok sayıda farklı araç sunmasının yanında Asphalt Nitro yarış parkurları açısından etkileyici bir çeşitlilik barındırıyor. Çin, ABD, ve Brezilya’nın da içinde olduğu dünyanın farklı ülkelerinde yarışabilirsiniz. Bu yerlerin hepsi çok büyük bir dikkatle ve en ince ayrıntısına kadar yeniden yaratılmıştır. Her parkurda yarışları daha da heyecanlı hale getiren kısayollar, zıplayışlar ve diğer detayları bulabilirsiniz.

>

Bir çok şampiyonada ve tekli yarış modunda tek başınıza yarışma şansının yanı sıra, Asphalt Nitro’nun kimin en iyi olduğunu kanıtlayabileceğiniz ve online liderlik listelerine tırmanabileceğiniz çoklu oyuncu modu da mevcut.

Görsellikten bahsedecek olursak, Asphalt Nitro serinin geri kalanı kadar muhteşem. Yalnızca yarış parkurları ve yarış arabaları harika görünmekle kalmıyor; ayarlar da çok detaylı ve Android telefonunuz eğer oyunu kaldıracak kadar güçlü ise animasyonlar da kusursuz.

BENZER  Fast Racing 3D apk indir

Asphalt Nitro muhteşem bir yarış oyunu. Asphalt efsanesinin tüm hız ve heyecanını yalnızca normalinin onda birlik boyutunda barındırıyor ki bu da bu denli eğlenceli ve iyi yapılmış bir oyun için gerçek bir teknik başarı.

 
Asphalt Nitro apk indir son sürüm 1.7.2o YAPILAN YORUMLAR