Automatic Call Recorder apk indir son sürüm 5.42.1

Automatic Call Recorder ile önemli olduğunu düşündüğünüz her türlü telefon sohbetini kaydedebilirsiniz; böylece daha sonra dinleyebilir ya da belirli bir kişiyle paylaşabilirsiniz. Cep telefonu konuşma kaydedici uygulaması olan Automatic Call Recorder apk son sürümü ile sitemizde yer alıyor.


Automatic Call Recorder apk, hangi sohbetleri silip hangilerini tutacağınıza seçmenize de izin verir. Bir sohbet kaydedildiğinde, tekrar dinlediğinizde unutmak istemediğiniz herhangi bir bilgiye açıklama getirmek için not ekleyebilirsiniz. Ayrıca, telefonunuza bir şey olursa diye bu sohbetleri güvende tutmak için bulut hesabınıza eş zamanlı yükleme yapabilirsiniz.

Tüm kayıtlarınız için nereye ve nasıl kaydedileceğini de seçebilirsiniz. Üç ayarı vardır, uygulama ister gelen aramalar, isterse aranan görüşmeler olsun tüm telefon görüşmelerini kaydeder. Ayrıca, ‘tümünü görmezden gel’ özelliği sayesinde hiç bir arama kaydedilmez, diğer özellik ise belirli kişileri görmezden gelebiliyor olmanız, böylece uygulama sadece listenizdeki kişilerle olan konuşmalarınızı kaydeder.

BENZER  Zenmate Apk İndir

Son olarak Automatic Call Recorder, Dropbox ve Google Drive gibi bulut hizmetlerine telefonunuzu bağlayabilir böylece tüm konuşmalarınızın bir yedeğini oluşturabilirsiniz. Kısaca cep telefonu konuşmalarını kayıt etmek bu uygulama ile çok kolaylaşıyor.

Automatic Call Recorder apk indir son sürüm 5.42.1 YAPILAN YORUMLAR