ava avcı apk,ava avcı apk indir,avcı uygulaması

Ava Avcı Apk İndir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Ava Avcı Apk indir

Av tutkunlarını buraya alalım! Türkiye’de bir ilk olan Ava Avcı uygulaması av tutkunlarının arayıp bulamadığı her adımı içeren çevrim içi bir uygulamadır. Türkiye Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından geliştirilen Ava Avcı apk uygulaması şimdi Android kullanıcılarının hizmetine sunuluyor.

 

 

>

 

Android cihazlarınız üzerinden Ava Avcı uygulamasına giriş yaparak Avlanmak istediği bölgede Av yasağı olup olmadığını görebilirsiniz. Av bölgesinde avlanabilmek için bakanlıktan onaylı izin belgesi alabilirsiniz. Av bölgesinde bekçi tarafından uyarılırsanız Ava Avcı uygulaması üzerinden almış olduğunuz izin belgesini görevliye göstermeniz yeterli olacaktır. Ava Avcı uygulaması üzerinden avcılar av bölgesinde rezervasyon yaptırabilir ve rezervasyonu iptal ettirebilir. Avcılıkla ilgili her türlü haber, duyuru, bildiri ve yasal kanunlara Ava Avcı uygulaması üzerinden erişebilirsiniz.

BENZER  Samsung WatchON apk indir cep telefonunu uzaktan kumanda yapmak

 

 

Avcıları ilgilendiren her türlü belgeye ve avcılıkla ilgili her türlü bilgiye Ava Avcı uygulaması üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.  Avcıların en ihtiyaçları olan şey ormanda ihtiyacı olduğunda birisine ulaşabilmektir. Ava Avcı  uygulaması ile ihtiyacınız olduğu durumlarda etrafınızda bulunan tüm avcılara rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Acil durumlarda kolayca yardım talebinde bulunabilirsiniz. Ava Avcı apk uygulamasını orman yangını, kaçak avalanma ve biyokaçakçılık ihbarı yapmak amacıyla kullanabilirsiniz. Avcılıkla ilgili bilmek istediğiniz her türlü konu ile ilgili destek hattı üzerinden bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Ava Avcı apk uygulaması sadece 4915 sayılı Kara Avcılığı Kanununa göre avcılık belgesi almış olan avcılara yöneliktir. Yasal yollardan avlanan ve av sırasında herhangi bir istek ve bildirime ihtiyaç duyan avcılar için harika bir uygulama olan Ava Avcı apk indir uygulamasına sitemiz üzerinden ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

BENZER  AndroDumpper Apk İndir
Ava Avcı Apk İndir YAPILAN YORUMLAR