az screen recorder apk, ekran videosu çekme uygulaması

AZ Screen Recorder Apk indir

AZ Screen Recorder Apk indir

Android cihazlarda ekran kaydı almak isteyenlere müjde. Aradığınız uygulama bulundu. Mobil cihazalrda son zamanlarda revaçta olan ekranın videosunu çekebilmeye yarayan uygulamalar pek çok kişi tarafından kullanılıyor. Ancak hala çoğu kişi bu özelliği hangi uygulama ile kullanacağını bilemiyor. Cevabını biz verelim; AZ Screen Recorder apk.

 

 

AZ Screen Recorder apk uygulaması sayesinde artık Android mobil cihazınızda ekran video kaydı alabileceksiniz. AZ Screen Recorder indir uygulaması oldukça basit ve pratik bir kullanıma sahiptir. Uygulama cihazınızda çok az yer kapladığı gibi ekran üzerinde de küçük bir yer kaplamaktadır. AZ Screen Recorder uygulaması açıldığında ekrana sadece 3 seçenekli bir panel gelmektedir. Bu panel üzerinde kayıt, kamera ve çıkış seçenekleri bulunmaktadır. Bu portatif panel ile dilediğiniz gibi ekran kaydı alabilir ve kolayca kaydedebilirsiniz. Dilerseniz uygulamanın bütününe girip galeri ve ekran görüntüsü gibi seçeneklerden de faydalanabilirsiniz.

BENZER  Parallel Space Apk indir

 

 

AZ Screen Recorder uygulaması seçenekler modülünde pek çok seçenek bulundurmaktadır. Bu seçenekler arasından video kalitesini değiştirebilir, video saniyesini belirleyebilir ve ekran görüntüsünün kalitesi üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz. Çekmiş olduğunuz kayıtlara ve görüntülere galeri üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Çektiğiniz her video değişikliğe açık olarak kayıt edilmektedir. Buna göre çektiğinizi videoları düzenleyebilme olanağına sahipsiniz.

Videolarınızı dilediğiniz gibi kesip kısaltabilir, çeşitli görsel ve gifler ile canlı hale getirebilirsiniz. Videolarınıza da fotoğraflarınıza da çeşitli efektler ekleyerek daha hareketli görüntüler elde edebilirsiniz. AZ Screen Recorder apk indir uygulamasına sitemiz üzerinden ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

BENZER  Rashr Apk İndir
AZ Screen Recorder Apk indir BENZER İÇERİKLER
AZ Screen Recorder Apk indir YAPILAN YORUMLAR