b612 apk indir,b612 photoshop uygulaması,photosop uygulaması

B612 Apk İndir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

B612 Apk indir

Selfie’lerinizi renklendirebileceğiniz bir fotoğraf düzenleme uygulaması ile karşınızdayız. B612 fotoğraf düzenleme uygulaması pek çok kişinin yeni Selfie tercihi olmayı başarmış durumda. B612’nin kullanıcıya sunmuş olduğu birbirinden farklı filtreler ile fotoğraflarınızı özelleştirmek sizin elinizde. B612 apk uygulaması ile ister önceden çekmiş olduğunuz fotoğrafları isterseniz uygulama üzerinden çekeceğinizi fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz.

Android kullancıları için özel olarak sunulmuş 53 filtre arasından dilediğinizi seçerek fotoğraf çekebilir ve Selfielerinizin özelleşmesini sağlayabilirsiniz. B612 apk uygulaması ile fotoğrafınıza filtre eklemek dışında yapabileceğiniz onlarca özellik mevcut. B612’nin kullanıcı dostu paneli ile fotoğraflarınızı dilediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz. Yüz hatlarınızı belirginleştirip, gıdınızı yok edebilirsiniz veya sivilcelerinizi ortadan kaldırıp pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. B612 apk uygulaması kullanıcılar için daha birçok özel fotoğraf hizmeti sunuyor.

BENZER  FaceApp indir faceapp yaşlandırma uygulaması filtresi indir

 

>

1500den fazla çıkartma ve etiket ile fotoğraflarınızı dilediğiniz gibi canlandırabilirsiniz. B612 uygulaması ile yüzünüzü boyayabilir veya sevimli hayvanlara dönüştürebilirsiniz. Fotoğraflarınız üzerinden istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz. B612 apk uygulaması ile dilerseniz video çekip videolarınızı da düzenleyebilirsiniz. Çektiğiniz videonun hızını istediğiniz gibi arttırabilir veya azaltabilirsiniz. Ayrıca video çektiğiniz sırada dilediğiniz şarkıyı videonuza ekleyebilirsiniz. Video yerine dilerseniz Boomerang da çekebilirsiniz. Üstelik hepsine filtre ekleyebilirsiniz. Hareketli ve capcanlı videolarınız ile sosyal platformların en havalısı siz olacaksınız!

B612 apk indir uygulaması Android kullanıcılarının en çok tercih ettiği fotoğraf düzenleme uygulaması oldu bile! Siz de b612 apk uygulamasını sitemiz üzerinden hemen indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

BENZER  Android Retrica Apk indir
B612 Apk İndir YAPILAN YORUMLAR