barbie büyülü moda giydirme apk indir,barbie büyülü moda giydirme apk

Barbie Büyülü Moda Giydirme Apk indir

 

Barbie Büyülü Moda Giydirme Apk indir

Siz de takdir edersiniz ki telefonda olsun bilgisayarda olsun oyun sektöründe kızlarımıza yönelik oyun sayısı oldukça azdır. Bunun sebebi tam olarak bilinmemekle birlikte sektörün yönünü elinde tutanlar da bu durumu fark ederek el attılar ve artık kızlar için de oyunlar yapılmaya başladı. Bu oyunların en başında ve en yaygın olarak indirileni elbette ki kızların rüyalarındaki isim Barbie oldu. Barbie Büyülü Moda Giydirme apk oyunu ile çok sevilen Barbie karakterini dilediğiniz gibi giydirebilir, süsleyebilir, makyaj yapabilir ve değişik davetlere onu siz hazırlayabilirsiniz.

BENZER  PewDiePie's Tuber Simulator Apk İndir

Çok eğlenebileceğiniz bu oyunda alttan verilen fon müzik sayesinde eğlenceniz 2 katına çıkacaktır. Barbie’yi dilediğiniz gibi giydirecek ona şapkalar, küpeler, kolyeler takacak ve özel davetiyelerin ışıldayan bir mücevheri haline getireceksiniz. Moderatörün 8 yaş ve altı kızlar için daha uygun olacağını düşünmesinin aksine biz 12-13 yaşlarına kadar bütün kız çocuklarının rahatlıkla ve eğlenerek oynayacağını düşünüyoruz. Bu oyun sayesinde hem tasarım yeteneğiniz gelişecek hem de hayal gücünüz farklı boyutlara ulaşacaktır.

>

10 milyondan fazla kişi tarafından indirilerek oynanan en yaygın Barbie ve kız oyunu olarak gösterilen Barbie Büyülü Moda Giydirme apk indir oyununu sizler için indirabi kalitesi ile sunuyoruz. Şimdiden Barbie’nizi hazırlayacağınız özel günlerde değişik tasarımlara ve yeni modellere imza atacağınızı biliyor ve bu yolda keyifli vakit geçirmenizi diliyoruz.

BENZER  Angry Birds 2 apk indir son sürüm 2.22.1
 
Barbie Büyülü Moda Giydirme Apk indir YAPILAN YORUMLAR