bbtan oyun,bbtan oyun apk, bbtan apk indir, bbtan oyunu indir

BBTAN Apk İndir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

BBTAN Apk indir

Yolda, durakta, markette, bahçede… Herhangi bir yerde duraklarken açıp oynadığımız oyunlar vardır ya hani? Heh işte BBTAN apk oyunu da tam olarak onlardan biri. Vakit geçirmeye çalıştığımız sıkıcı zamanlarda bir nebze olsun dikkatimizi verebileceğimiz, bizi eğlendiren ve zamanın hızlı geçmesini sağlayan oyun türlerine bir yenisi eklendi. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz BBTAN oyunu tam anlamıyla bağımlılık yapıyor!

Oyun yazılım olarak çok basit bir alt yapıya sahip. Başlangıçta bir maymun ve bir top görüyorsunuz. Bu oyunda orada gördüğünüz maymun sizin karakteriniz. Karakteriniz elindeki toplar ile yukardaki kutucukları kırmaya çalışıyor. Kutucukların tümünü kırabilmeniz için üzerlerinde yazan sayılar kadar topa sahip olmalısınız. Siz kutucukları kırdıkça elinizdeki top sayısı artıyor ve amansız bir hırs ve heyecan ile oyun başlıyor! Oyunun amacı daha fazla top kazanıp daha fazla kutucuk kırmak. Oyun seviye ilerlerdikçe daha zor bir hal alıyor ve kutucukları kırmakta daha da zorlanıyorsunuz. Oyun içerisinde skor yaptıkça puanınız artıyor ve sıralamada üst sıralarda yer alıyorsunuz.

BENZER  Lep's World 3 apk indir son sürüm 2.0.1.4

>

BBTAN oyunu zamanın hızlı akmasını istediğiniz anlarda kurtarıcınız olacak. Bu oyunun kişide yarattığı heyecan, hırs ve galibiyet duygusu tam anlamıyla oyunculardan tam puan almış. Dünya üzerinde pek çok kişinin bağımlısı olduğu bu oyunu siz de hiç bırakmak istemeyeceksiniz. BBTAN oyununu sitemiz üzerinden indirebilir ve bu heyecana hemen ortak olabilirsiniz. Oyun her Andorid cihazı için desteklenir. Oyunu indirebilmek için BBTAN Apk indir uygulamasına tıklamanız yeterli olacaktır. Keyifli oyunlar dileriz.

BBTAN Apk İndir YAPILAN YORUMLAR