Bein Sports Türkiye apk indir son sürüm 8.5.4

  • Ana Sayfa
  • Spor
  • Bein Sports Türkiye apk indir son sürüm 8.5.4
 

Bein Sports Türkiye,  Mehmet Emin Karamehmet tarafından kurulan Digiturk & Lig TV’nin Bein Grubu tarafından satın alınmasından  sonra adı değişen digital platformdur. 2017 yılında beIN Media Group tarafından adı beIN Sports olarak değiştirilen, 2001 yılı başından beri Süper Lig maçlarının naklen yayın haklarını elinde bulunduran ve Digiturk dijital platformundan yayın yapan Türk şifreli futbol kanalıdır. Kanalın sahibi Digital Platform İletişim Hizmetleri A.Ş.’dir.

Süper Lig, 1. Lig, UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi, İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, İspanya Kral Kupası, Fransa Ligue 1, Fransa Lig Kupası, Brezilya Serie A, ATP World Tour Masters 1000, Wimbledon Tenis Turnuvası, Diamond Ligi, WTA Şampiyonası, EuroLeague, EuroCup, FIBA Basketbol Şampiyonlar Ligi ve Basketbol Süper Ligi’nin müsabakalarını yayınlayan 7 beIN Sports kanalından canlı yayınlamaktadır. Türkiye Futbol Federasyonu Süper Toto Süper Lig maçlarının yayın hakları Bein Sports kanalındadır.

BENZER  Nesine Apk İndir

13.01.2017 Cuma gününden itibaren kanalların ismi beIN Sports 1, beIN Sports 2, beIN Sports 3, beIN Sports 4,  olarak değiştirilmiştir. Daha sonra sırasıyla beIN Sports 4K, 91. Kanal, 92. Kanal ve 93. Kanal kanalları açılmıştır. Bu en son açılan kanallarda müsabakalar dışında herhangi bir yayın bulunmamaktadır. Kısa bir süre sonra 93. Kanal çakışan müsabaka olmadığından geçici olarak kapatılmıştır. 91. Kanal ve 92. Kanal kanallarının isimleri beIN Sports Max 1 ve beIN Sports Max 2 olarak değiştirilerek devamlılık sağlanmıştır. beIN Sports Haber kanalı yayına başlamıştır ve platformun Türksat’taki ilk şifresiz kanalıdır. beIN Connect ile bu müsabakaların önemli anları ve özetleri internet aracılığı ile interaktif bir şekilde de yayın yapılmaktadır. S Sport kanalı ile yapılan anlaşma neticesinde İngiltere Premier Ligi’nde çakışan müsabakalar ve daha başka müsabakalar beIN Sports kanallarında yayınlanmaktadır. Müsabakalar genelde kanal sayısı yetmediği için beIN Connect üzerinden yapılmaktadır.

bein sport izleme programı apk

>

Bein Sports Türkiye apk aynı isimli paralı televizyon ağının resmi uygulamasıdır. İkisi de özellikle her çeşit spor etkinliklerine yöneliktir: Futbol, basketbol, Formula 1 yarışları.. Hangi spor olursa olsun hepsi burada.

BENZER  Nesine Apk İndir

Bein Sport tv apk uygulamasının ara yüzünden bütün güncel spor olayları hakkında bilgiye erişebilirsiniz. Bir şampiyonlar ligi karşılaşmasının ilk 11’ini kontrol edebilir, önceki gecenin NBA sonuçlarına bakabilir veya hentboldaki son gelişmeleri okuyabilirsiniz.

Tüm bunlara ek olarak, Bein Sports tr apk, her zaman izleyebileceğiniz iki TV kanalı içerir. Ayrıca TV kanallarının kapsamlı bir program rehberi bulunur; böylece maçlar ve yayınların ne zaman başlayacağını her zaman bilirsiniz.

Bein Sports Türkiye apk devasa bir içeriğe erişmenizi sağlayan mükemmel bir spor uygulamasıdır. beIN SPORTS’un tüm dalları arasındaki 20’den fazla farklı kanaldan bahsediyoruz.

 
Bein Sports Türkiye apk indir son sürüm 8.5.4 YAPILAN YORUMLAR