BiP apk indir son sürüm 3.33.15

BiP, her şeyiyle bizim, her şeyiyle Türkiye’nin yerli uygulaması! %100 Türk mühendisleri tarafından geliştirilen, ücretsiz iletişim ve yaşam platformu. BiP ile eğlenceli mesajlaşın, yüksek kaliteli sesli ve görüntülü görüşmeler yapın, hayatınızı kolaylaştıran içerikleri keşfedin.

BiP, tüm arkadaşlarınızla iletişim kurmak ve aynı zamanda video oyunları oynamak için kullanabileceğiniz bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Birçoğu ekrana dokunmatik ekranlara uyarlanmış eski Flash oyunlar olan sayısız klasik oyun mevcuttur.

BiP ile metin mesajları, fotoğraflar, videolar ve konumlar gönderebilirsiniz. İnternete bağlandığınızda ve diğer kişi de uygulamayı yüklediğinde video veya sesli aramalar yapabilirsiniz. BiP ayrıca, Telegram’da kanalların çalışma şekline benzer her türlü kanalı izlemenizi sağlar.

BENZER  Google Duo apk indir Yüksek Kaliteli Görüntülü Konuşma

BiP, çeşitli türlerden video oyunları içeren kapsamlı bir mesajlaşma uygulamasıdır. Gamble, Puzzle Bobble, Super Mario Bros gibi bir çok oyunla çalışır, hepsini bu uygulamada bulacaksınız.

BiP ile İki Ayrı Telefon Taşımaya Son!  “İkinci Numaram BiP’te” ile şimdi iki numara tek telefonda! İkinci numaranı BiP’e tanımlayarak BiP üzerinden arama yapabilir, aramalarını karşılayabilirsin.

BiP apk indir son sürüm 3.33.15 YAPILAN YORUMLAR