bip apk indir,bip mesajlaşma uygulaması,mesajlaşma uygulaması

Bip Apk İndir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Bip Apk indir

Mobil cihazlardan mesajlaşma uygulamaları şua aralar oldukça popüler iken harika bir alternatif ile karşınızdayız. Bip apk uygulaması kullanıcıya sunduğu hizmetler ile mobil mesajlaşma uygulamaları arasında zirvede kendine yer edinmiş uygulamalardan biridir.Bip apk uygulaması ile sevdiklerinizle ister görüntülü sohbet edin ister mesajla! Bip apk uygulaması tamamen ücretsiz olarak sunmuş olduğu bu hizmeti Android kullanıcıları ile buluşturuyor.

Bip apk üzerinden dilerseniz ücretsiz olarak metin mesajı yazabilir, dilersen görüntülü veya sesli sohbet gerçekleştirebilirsin. Sunmuş olduğu görüntü ve ses kalitesi ile bağlantı sorunu yaşamadan ücretsiz olarak sohbet edebilirsin. Normal mesajlaşma uygulamalarında olduğu gibi Bip apk uygulamasında da multimedia mesajı, görüntü, bağlantı, video gibi içerikleri sevdiklerinizle paylaşabilirsin. Bip apk uygulaması ile cihazında Bip yüklü olmayan kullanıcıları bile arayabilirsin.

BENZER  BiP apk indir son sürüm 3.33.15

>

Yurtdışındaysanız ve Türkiye’yi aramak istiyorsanız Bip ile bu oldukça kolay. Bip uygulaması sizi Türkiye’deymiş gibi gösterir ve yaptığınız aramadan herhangi bir ek ücret almaz. Bip uygulaması aynı zamanda kullanıcıya çevirmenlik hizmeti sunmaktadır. İstediğiniz dilde yazı yazabilir veya çevirebilirsin. Bip uygulamasının Keşfet kategorisinde ilgi alanın olan tüm konu başlıklarını takip edebilir ve güncel durumlardan haberdar olabilirsin. Bip uygulamasını kullanan arkadaşların ile takipleşebilir ve izin verdiğin sürece konumunu anlık olarak paylaşabilirsin. Aynı zamanda gönderdiğin mesajı zamanlayabilir ve dilediğin süre boyunca görünmesini sağlayabilirsin. Bip uygulaması ile faks bile çekebilirisin! Hem de hepsi ÜCRETSİZ!

BENZER  WhatsAgent Apk indir

Bip apk indir uygulamasını sitemiz üzerinden ücretsiz olarak yükleyip derhal kullanmaya başlayabilirsin.

Bip Apk İndir YAPILAN YORUMLAR