block launcher apk indir,mincraft yama indir,minecraft mod

Block Launcher Apk İndir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Block Launcher Apk indir

Minecraft oyunu dünyayı kasıp kavuran bir oyun haline geldi. Dünya çapında popülerliğini üst sıralarda sürdüren Minecraft için geliştirilmiş birçok mod bulunmakta. Bu modlardan biri de oyun içindeki silahlarınızı güçlendirebileceğiniz Block launcher modu. Block Launcher, Minecraft içerisinde bulunan silahların özelliklerinin geliştirilmesi amacıyla geliştirilmiş bir mod uygulamasıdır. Block Launcher apk üzerinden istediğiniz bloğu silahınıza mermi olarak koyabilirsiniz.

İlk olarak silahları atabilecek bir mod yaratılması gerekiyor. Daha sonra silahlarınızı seçip yanına istesiğiniz bloğu ekleyerek modu çalıştırabilirsiniz.  Block Riffle adlı silah yanına koyduğunuz tüm blockları ateşlemeden ve yakmadan fırlatabilme özelliğine sahiptir. Black Cannon adlı siah ise yanına obsidyen eklendiğinde tüm modları tek seferde vurabilme özelliğine sahiptir. Shotblock yanına eklenen bloğu çifter çifter atmaya, Block Thrower ise yanına koyulan herhangi bir yanıcı madddeyi yakarak fırlatmaya yarar. TNT Cannon, yanına TNT koyulduğunda ateşleyip fırlatmaktadır. TNT Launcher ise TNT Cannon’a göre çok daha az hasar bırakmaktadır.

BENZER  WhatsApp Plus Apk indir

>

Her silaha birkaç basit tarif ile slimball ekleyerek yapışkan hale gelmesini sağlayan Block Launcher modu, MineCraft mücadelesini yükseltemeye yardımcı oluyor. Blockların duvardan daha fazla sekmesini isterseniz daha fazla Slimball ekleyebilirsiniz veya patlamaların blocklara ve silahlara zarar vermesini engellemek için silahınıza 4 adet tüğ ekleyebilirsiniz.

Çeşitli büyülemeler ile karaktere daha fazla güç kazandıran Block Launcher modu ile güç, etki, direnç düşürme, elastiklik, yaygınlık ve cehennem azabı gibi yetenekler kazanabilirsiniz. Oyunun hareketlenmesi bakımından oyunculara oldukça faydalı özellikler sunan Block Launcher Apk indir uygulamasına sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

BENZER  Kingroot v4.5.0.722 Apk İndir
Block Launcher Apk İndir YAPILAN YORUMLAR