Block Strike apk indir son sürüm 5.6.0

 

Block Strike oyunu aksiyon ve macera öğeleri içeren bir oyun. Block Strike apk indir abi güvencesiyle sitemizde. Block Strike oyunu, 40’ın üzerinde farklı haritanın ve düzineden fazla oyun modunun olduğu güzel bir estetiğe sahip Minecraft kaliteli birinci şahıs nişancı oyunudur. Bu tür oyun modları arasında, herhangi bir tuzağa düşmemeye çalışırken, ortamda acı çekmeniz gereken bir mod olan “ölüm koşusu” modu; tüm karakterlerin tek bir kurşunla öldürüldüğü “AWP modu”; size bulaştırılmasından kaçındığınız “zombi modu” ve takımdaki diğer oyuncularla yüzleştiğiniz “takım ölüm maçı” gibi modları vardır

Block Strike apk indir

Block Strike’ın kontrol sistemi çok basittir: ekranın sol tarafında, karakterinizi hareket ettirmek için sanal d-pad’iniz bulunur, sağ tarafta ise tuşların geri kalanı ve kamera kontrolü mevcuttur. Nişan alabilir, ateş edebilir, teleskop görüşünü kullanabilir (silahlar da varsa), yeniden kurşun koyabilir ve zıplayabilirsiniz.

BENZER  (Grand Thef Auto III) GTA 3 Apk + Sd Data indir

Block Strike, Minecraft’ın estetik hissini heyecanlı ve eğlenceli bir oyun sistemi ile birleştiren bir nişancı oyunudur. Oyun modlarının çok çeşitli ve orijinalliği sayesinde, özellikle de Counter-Strike klasiklerinden ilham alan, 40’dan fazla farklı ortam olduğunu da düşündüğümüzde, asla sıkılmazsınız.

>

Block Strike indir apk

 
Block Strike apk indir son sürüm 5.6.0 YAPILAN YORUMLAR