boom beach apk, boom beach apk indir, android boom beach apk, boom beach indir apk

Boom Beach Apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

BOOM BEACH APK indir

 

Android oyunları kategorisinde en güzel oyunların tanıtımlarına devam etmekteyiz. Boom Beach’te size verilen üssü geliştirmek, korumak diğer üslere saldırı yapmak üzerine kurulmuş stratejik bir oyundur. Boom Beach apk oyununda 4 ana madde yani demir, odun, altın ve taş, oyun içindeki üslerinizi saldırı yapacak askerlerinizi gelişmesinde çok işinize yarıyor. Ama bu maddelerin oyun içinde çeşitli görevleri var. Altın, askerleinizin gelişiminde ve üretiminde, odun demir ve taş ise binaları geliştirmede kullanılıyor. Bu maddelerin yanı sıra binaların inşaatını hemen bitirmek veya yeteri kadar ham maddeniz olmaması durumunda gerekli maddeleri alabilmek için elmas da var.

BENZER  Empires and Allies Apk İndir

boom beach apk, boom beach apk indir, android boom beach apk, boom beach indir apk

Oyun içi elmas alım satımı yapabiliyor olsak da Supercell elmas konusunda cimri davranmamış ve bizlere bir çok yöntem ile elmas vermiş. Üssünüzde inşa ettiğiniz her binanın ayrı bir görevi var. Savunma binaları bazı askerler için etkili bazı askerlere ise etkisiz olabiliyor. Bu konuda saldırı sırasında doğru faktörlerden yararlanmak çok önemli. Bu yöntemle yenilmesi imkansız gibi görünen askerlere başarılı saldırı yapabiliyoruz. Bu detaylar oyunda gelecek zamanlarda savaş stratejilerinizi belirleyen özelliğe sahip olacaktır.

>

boom beach apk, boom beach apk indir, android boom beach apk, boom beach indir apk

Boom Beach başlarken size öğretici bölüm sunuluyor, bu kısımda oyunu oynamayı öğreniyoruz ve bu öğretici bölüm oyunun senaryosu ile de bağlantılı durumda. Oyuna Facebook ile bağlanıp oynarsanız Facebook arkadaşlarınızın üslerini de görebiliyorsunuz. Ama henüz birlik(klan) özelliği aktif olmadığından başka oyuncular ile iletişim biraz kısıtlı durumda. Bu eksikler zaman içinde güncellemeler ile kapanacak gibi duruyor. Bu haliyle bile Google Play ve App Store de oynanabilen güzel strateji oyunlarından olan ve bir çok özellikleri olan bu oyun strateji severleri tatmin ediyor.

BENZER  Criminal Case Apk indir

boom beach apk, boom beach apk indir, android boom beach apk, boom beach indir apk

Android Boom beach apk indir dosysını indirabi aracılığıyla yüleyerek sizde stratejinizi konuşturmaya başlayabilirsiniz. Oyun hakkında görüş ve sorunlarınızı bize yorum olarak iletmeyi unutmayınız. Keyifli, bol ganimetli oyunlar dileriz..

Boom Beach Apk indir YAPILAN YORUMLAR