brother in arms 3 apk, savaş oyunu indir

Brother in Arms 3 Apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Brother in Arms 3 Apk indir

Soluk soluğa oynayacağınız, buram buram tarih kokan bir oyun ile karşınızdayız. İkinci dünya savaşı sırasında Normandiya çıkartmasında görev alan askerlerden biri olmak ister misiniz? Bu askerler tarihin nasıl yazılacağını belirliyor! Brother in Arms 3 apk oyunu gerek grafikleri gerek ses efektleri bakımından oldukça başarılı olmuş bir oyundur.

 

 

>

Dünyanın pek çok yerinden birçok oyuncunun dikkatini çeken bu oyun tarihi yeniden yazmanızı sağlayacak. Normandiya savaş meydanlarında yer alan askerlerden biri olup düşman askerlere karşı cephenizi savunabilirsiniz. Ülkeniz işgal altında! Bu işgali durdurmak ise sizin elinizde. Brother in Arms 3 oyununda birbirinden gelişmiş çeşitli silahları kullanarak düşman askerleri ortadan kaldırabilirsiniz. Kendi askerlerinizi savunarak bölgenizi düşman işgalinden kurtarabilirsiniz. Birlik içinde pek çok kardeşiniz bulunmaktadır. Kardeşleriniz ile stratejik planlar geliştirip bölgenizi daha güçlü bir şekilde savunabilirsiniz. Oyunda çavuşluk gibi mevkilere rütbe atlayabilirsiniz.

BENZER  Mobil Legends Apk indir

 

 

Girdiğiniz bölgelerde keşfe çıkabilirsiniz. Ancak keşif sırasında tetikte olmanız hayatta kalabilmeniz açısından önemlidir. Her tarafınız sarılmış durumdayken yapacağınız stratejik planlar sizin bu savaştan galip çıkmanızı sağlayacaktır. Brother in Arms 3 apk indir oyununda ister tek ister çoklu olarak görev alabilirsiniz. Çok oyunculu platformda dünyanın pek çok farklı yerinden oyuncu ile bir araya gelebilirsiniz. Tek oyunculu modda ise rütbenizi yükselterek efsane bir kahraman olabilirsiniz.

Brother in Arms 3 apk oyununu sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirebilir ve bu eşsiz heyecanın bir parçası olabilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

Brother in Arms 3 Apk indir YAPILAN YORUMLAR