the room 3 apk, the room 3 apk indir, android the room 3 apk, the room 3 apk download

Bulmaca Oyunu The Room 3 Apk indir

 

The Room  3 Apk indir

The Room 3 Apk da sayısız bulmaca ve gizem sizleri bekliyor. Çok sayıda yeni odada gizem içeren ipuçları ile dolu bir deneyim için Android The Room 3 indir oyununda oldukça geliştirilmiş yeni oyunların kapısı ardına kadar açılıyor. The Room oyununda gizemin sırlarını çözmeyi sevdiyseniz ve müdavimi olduysanız Apk The Room 3 indir tam size göre.

the room 3 apk, the room 3 apk indir, android the room 3 apk, the room 3 apk download

Bilinmeyen bir eski trene binersiniz. Kulaklarınız keskin bir tren düdüğü sesi ile irkilirsiniz. Karanlık tren kompartımanının  etrafında sahne aniden tanımlanamayan bir tehlike hissi doğurur, Treni terk ettikten hemen sonra bir anda garip görünümlü biri size  bir anahtarı bırakıp kayboldu.Elinizde şimdi  Bir anahtar ve  bir kutu var. En doğru tepki kutuyu açmak için anahtarı almaktır, ancak baktığınızda kutunun anahtar deliği olmadığını görürsünüz. Peki şimdi ne yapacaksınız?  The Room  dünyasına alışıksanız, muhtemelen tüm ipuçları ortadan kalktığında, dünyanın diğer tarafını,  görmemize yardımcı olacak yararlı bir ipucu olduğunu biliyorsunuzdur. Gözlükler, bu güzel oyun serisinin en önemli sahne malzemesidir, sahnedeki gizli bilgileri ortaya çıkarabilirsiniz.  Gözlükleri bavulun dışına çekerseniz, sonuç kaçınılmaz olurken, kutu içerisinde çok basit yapboz bulmacalar var, kutu açıldıktan sonra sihirli matris ile oyulmuş üçgen bir parça elde edeceksiniz.

BENZER  Toon Blast Apk indir

the room 3 apk, the room 3 apk indir, android the room 3 apk, the room 3 apk download

>

Kendinizi ortaçağda bir zaman diliminde  herhangi bir taş kalenin bodrumunda bulabilirsiniz. Kedinin gözünü taş kapıda kolayca açın,  yan odada  bir adam gizemli bir büyüyü harekete geçirmiş olabilir. Bu gizemli kalede keşfetmeyi seveceksiniz,  gizem sizi bekliyor olacak. Buna ek olarak, bu araştırmanın kapsamı da oyun içinde hayli geniş. Kutuların işlevi ile ilgili daha önceki oyunlardakinin aksine, odanın bir sürü sıçraması var ve her oda için çözme süresi kısaltılmış. Oyunun  toplam kontrol süresi hala çok rahat. Genel olarak the room 3 apk da daha önce olduğu kadar heyecanlı.

BENZER  Two Dots Apk indir

the room 3 apk, the room 3 apk indir, android the room 3 apk, the room 3 apk download

Android The Room 3 Apk , çok yenilikçi olmasa da, hâlâ ince ayrıntılarla kafa karıştırmaya, zorlamaya devam ediyor. Bu diziyi beğendiyseniz  www.indirabi.com  sitemizden indirebilir oyunu deneyimleyebilirsiniz. www.indirabi.com keyifli oyunlar diler. Oyun hakkında görüş ve sorularınızı bize bildirmeyi unutmayınız…

 
Bulmaca Oyunu The Room 3 Apk indir YAPILAN YORUMLAR