busybox apk indir,busybox indir,busybox uygulama indir

BusyBox Apk İndir

BusyBox Apk indir

Android cihazlarda Root işlemi yapmak hem cihazın alanından kazanmayı hem de erişim sağlayamadığınız her dosyaya erişim sağlayabilmenizi sağlar. İndirilen uygulamalar da aynı şekilde kullanıcılara bazı kısıtlamalar sunabilir. Rootlu cihazlarda böyle bir sorun yoktur. Root yapılmış cihazlarda kısıtlama olmadan Linux üzerinde değişiklik yapılabilmektedir. Bunu yapabilmek için ise cihazınızda temel Unix dosyalarının kurulu olması gerekmektedir. BusyBox apk uygulaması ihtiyacınız olan bu temel Unix dosyalarının tümünü bir arada tutar ve cihazınızın kontrolünü tamamı ile size aktarmaya yardımcı olur.

BusyBox Andoid cihazlar için geliştirilmiş en iyi Unix araçlarını sağlayan yazılımdır. Busybox fazla sınırlı kaynağa sahip işletim sistemleri için özel olarak üretilmiştir. Andorid işletim sistemi de bunlardan biridir. Andorid sistemde bulunan ve kullanıcının erişmesine engellenen kaynak dosyalarının tümüne erişebilmenizi sağlar.

BENZER  iLauncher Apk İndir

BusyBox uygulaması cihazınızın kullanmış olduğu hafıza alanından tasarruf etmenizi sağlar. İçerisinde barındırdığı pek çok parçacık içinden dilediğinizi ekleyip dilediğinizi çıkarabilirsiniz. Cihazınızda bulunan tüm dosyaların, klasörlerin ve uygulamaların kontrolünü üzerinize alabilirsiniz. Cihazınızı Busybox ile kolayca yönetebilirsiniz. Silinmesi veya kaldırılması engellenmiş olan dosyaları silip kaldırabilir, cihazınızda zip olarak bulunan dosyaları zip formatından çıkarabilir, cihazınızın dosya kullanım istatistiklerini görüntüleyebilir veya cihazınızı uyku moduna alarak belirli bir süre program yürütmeyi engelleyebilirsiniz. Busybox apk uygulaması ile cihazınızda bulunan tüm işletim sistemine derinlerine adar inebilir, dilediğiniz her komutu cihazınız üzerinde uygulayabilirsiniz.

BENZER  Parallel Space Apk indir

BusyBox apk indir uygulamasını indirabi üzerinden kolaylıkla yükleyebilirsiniz.

BusyBox Apk İndir YAPILAN YORUMLAR