cafeland apk,cafeland apk indir,cafeland oyunu indir,restoran oyunu indir

Cafeland Apk İndir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Cafeland – Restoran Oyunu Apk indir

Dünyanın en popüler restoran oyunu Android kullanıcıları için indirabi de! Cafeland apk oyunu ile dünyanın en ünlü restoran şefi siz olacaksınız! Yemek oyunlarını sevenler için harika bir seçenek olan Cafeland oyunu hem işletmecilik hem de aşçılık yeteneklerini içerisinde barındırıyor. Oyunun başlangıcında küçük bir cafe sahibi oluyorsunuz. Cafenizi pişirdiğiniz leziz yemekler ile büyütmeniz ve popüler bir restorana dönüştürmeniz gerekiyor. Oyunda ilk olarak sahibi olduğunuz Cafeye müşteri çekebilmeniz için farklı mutfaklara ait yemekler pişirebilirsiniz.

Ocak ve fırın sayınızı arttırarak yemek çeşitliliğini arttırabilirsiniz. Yeni tarifler deneyerek menünüzü zenginleştirebilirsiniz. Chef Town’un en lezzetli burgerini yaparak şehirdeki en popüler restorana sahip olabilirsiniz. Popülerliğiniz arttıkça restoranınızı ziyaret eden müşterilerin statüsü de artacaktır. Restoranınıza gelen ünlü kişiler daha da tanınmanızı sağlayacak ve popülerliğiniz yükselecektir. Müşterilerinizin isteklerine göre her türden yemeği pişirebilir ve istediğiniz her alanda uzmanlaşabilirsiniz.

BENZER  Pou Apk indir

>

Cafenizi yemek pişirmenin yanı sıra kendi zevkinize göre inşa edebilir ve yine kendi zevkinize uygun olarak dekore edebilirsiniz. Özel eşyalar kullanarak kazancınızı arttırabilir ve restoranınızın büyümesini sağlayabilirsiniz. Ne kadar fazla menü çeşidine ve güzel dekorasyon eşyalarına sahip olursanız o derece popülerliğiniz artar. Şehirdeki en havalı restoran sizinki dünyanın en iyi restoran şefi de siz olacaksınız!

Cafeland apk  indir oyununu sitemiz üzerinden kolayca yükleyerek Dünyanın en iyi Master Chef’i olma yolunda ilerleyebilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz    .

Cafeland Apk İndir YAPILAN YORUMLAR