Candy Crush Cubes apk indir son sürüm 0.1.1

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Candy Crush Cubes, Candy Town’ı yeniden inşa etmeniz için size meydan okuyan, Homescape stilinde, King tarafından yaratılan bir başka oyun. Bunu yapmak için, şekerle dolu bir sürü bulmaca oynamanız gerekecek, ancak muhtemelen popüler oynanışa aşina olmalısınız.

Candy Crush Cubes apk indir

Candy Crush Cubes apk indir

Bu inanılmaz oyunun hayranı iseniz, o zaman ne yapılması gerektiğini bilirsiniz: Üç veya daha fazla şeker parçasını ortadan kaldırmak için eşleştirmelisiniz. Her seviyede, hamleniz bitmeden önce belli sayıda renkli şeker almanız gerekir. Eğer yapmazsanız, tekrar baştan başlamak zorundasınız.

Candy Crush Cubes ve diğer oyunları arasındaki ana fark şu ki, ana hedefiniz Candy Town’ı yeniden inşa etmektir. Bu hafif dokunuş, oyunu Homescapes veya Gardenscapes, Matchington Mansion, vb. oyunlara yakınlaştırır. Bulmacaları çözmeye başladığınızda, yeni binalar inşa edebilir ve istediğiniz kadar özelleştirebilirsiniz.

BENZER  Benim Konuşan Tom’um Apk indir
>

Candy Crush Cubes, diğer tüm King oyunları gibi, birçok farklı seviye ve muhteşem görsel içeren gerçekten eğlenceli bir oyundur. Bu, en sadık hayranlarının seveceği Candy Crush serisinin yeni bir deneyimidir.

Candy Crush Cubes apk indir son sürüm 0.1.1 YAPILAN YORUMLAR