cars lightning league apk, yarış oyunu, arabalar oyunu

Cars Lightning League Apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Cars Lightning League Apk indir

Şimşek Mcqueen ile kıyasıya bir yarışa var mısınız? 7’den 70’e herkesin sevdiği arabalar serisinin eğlenceli ve bir o kadar da rekabetli araba yarışı Cars Lightning League apk oyunu bu seriyi sevenler ile buluşuyor. Android kullancılarına sunulan bu oyun birbirinden zevkli özellikleri ile harika bir yarış keyfi sunuyor.

 

 

>

Cars Lightning League apk oyunu içerisinde Arabalar serisinin efsane karakterleri yer alıyor. Bu karakterlerden dilediğini seçerek kendinize büyük bir yarış takımı yapabilirsiniz. Seçtiğiniz karakterleri garajda geliştirerek birbirinden güçlü özellikler ile donatabilir ve rakiplerinize karşı hız kesmeden bir mücadele içine girebilirsiniz. Dilerseniz sahilde dolaşabilir ve yeteneklerinizi keşfedebilirsiniz. Arabalar serisinde bulunan parkurlardan ilham alınarak yaratılan yarış parkurları arasından dilediğinizi seçerek yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz. Dilediğiniz parkuru seçerek oyunu daha da eğlenceli hale getirebilirsiniz. Cars Lightning Leaguae oyunu içerisinde bulunan her parkur birbirinden farklı ve çeşitlidir.

BENZER  Android 3D Taxi Apk indir

 

 

Bu parkurlarda yarışırken farkınızı ortaya koyabilmek için yolda karşınıza çıkan çeşitli güçlendiricileri toplayabilir ve rakipleriniz karşısında öne geçebilirsiniz. Parkurlarda bulunan altınları toplayarak araçlarınızı kişiselleştirmede ve güçlendirmede kullanabilirsiniz. Cars Lightning League apk indir oyunu içinde çeşitli görevler bulunmaktadır. Karakterinizi yeterince güçlendirdikten sonra bu görevleri yerine getirerek ekstra ödüller ve yetenekler kazanabilirsiniz. Ancak seviyeniz arttıkça görevlerin zorluk dereceleri de artacaktır.

Bu nedenle parkurların tozunu attırmalısınız! Rakiplerinize göz dağı vermek ve yarışta birinci gelebilmek için çok çalışmalısınız. Haydi acele edin! Şimşek Mcqueen, Cruz Ramirez ve Jackson Storm gibi efsane karakterler sizi bekliyor! Cars Lightning League apk oyununu sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Keyifli yarışlar dileriz.

BENZER  Traffic Rider Apk İndir
Cars Lightning League Apk indir YAPILAN YORUMLAR