CarX Drift Racing apk indir son sürüm 1.1

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

CarX Drift Racing oyunu, esas amacınızın bitiş çizgisini geçmek olmadığı bir oyundur. Onun yerine en çok puanı toplamak için mümkün olduğunca çok drift yapmak olduğu 3D yarış oyunudur. Drift oyunu oyna derseniz bu oyunu mutlaka indirin.


CarX Drift Racing oyuncuları, araçlarını kontrol etmek için farklı yollar arasından seçim yapabiliyorlar, fakat hali hazırda olan sanal gaz ve fren pedallarına sahip olursunuz ve arabanın yönünü cihazınızı bir yandan diğer yana eğerek kontrol edebilirsiniz. Yani klasik olarak android cihazınızı kullanacaksınız.

Kontrol sistemini ayarlayabiliyor olmanın yanı sıra, aracınızı görmek istediğiniz şekilde kamera açısını da ayarlayabilirsiniz. Farklı perspektiflerden görüş almak için yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. En iyisi ise tekrar oynatma modun da yarışın en iyi anlarını tekrar izleyebilme şansına sahipsiniz.

BENZER  Angry Birds Go Full Apk

6 farklı aracı alıp yarışabilirsiniz. Her birinin farklı ayarları mevcut. Bu arabalar ile asfaltta, çimlerde ya da kum parkurlarında drift yapabilirsiniz.

>

CarX Drift Racing, amacın yarışlar ve para kazanmak olduğu yarış moduna sahip olmasına rağmen, çevrim içi modu (dünyada diğer başka yarışçılara karşı da yarışmanıza izin verir) çok daha eğlenceli olan bu mod için online oynamak gerekir.

CarX Drift Racing mükemmel mekaniklere ve grafiklere sahip bir yarış oyunudur. Bu sayede, Android cihazınızın rahat ortamından drift yarışının zevkini ve heyecanını deneyimleyebilirsiniz.  Drift oyunu apk CarX Drift Racing dosyası sitemizde bulunuyor. Hemen indirip keyfini çıkarın.

BENZER  Road Riot Full Apk
CarX Drift Racing apk indir son sürüm 1.1 YAPILAN YORUMLAR