clean master apk,clean master apk indir,mobil için temizleme uygulaması

Clean Master Apk İndir – RAM Temizleyici ve Antivirüs

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Clean Master Apk indir

Andoid cihazların en büyük sorunu kullandıktan bir süre sonra yavaşlamasıdır. Cihazların hız ve verimlilik performansını etkileyen bu durum aslında cihazda yüklü olan uygulamaların kaydettikleri ön bellek verilerinden dolayı meydana gelmektedir. Uygulamayı kapasanız bile cihazın arka planında çalışan ve önbellek dosyalarını kaydeden cihazınızda Ram kapasitesi ve pil de bu durumdan etkilenir. Cihazınızdaki Ram kapasitesini arttırmak ve pili yüksek tutmak için önbelleğe depolanmış bu gereksiz dosyalardan kurtulmanız gerekir. Clean Master apk dünyanın bir numaralı Ram temizleyici ve antivirüs uygulamasıdır.

Birçok andorid kullanıcısı tarafından tercih edilen Clean Master uygulaması cihazınızda biriken gereksiz dosyaları ve depolanan önbellek dosyalarını tek bir tık ile temizlemenize yardımcı olur. Cihazınızı yavaşlatan her türlü atık dosyayı kaldırarak kullanıcılara tam verimlilik sağlar. Clean Master uygulaması ile  ayrıca cihazınızı zararlı içeriklerden ve virüslerden de korumanız mümkündür. Ücretsiz olarak sunduğu antivirüs özelliği ile cihazınıza bulaşabilecek her türlü virüsü uzak tutar ve cihazınızı sizin için korunaklı hale getirir. Böylelikle verilerinizi de koruma altına almış olur.

BENZER  Whatsdog Apk İndir

>

Clean Master’ın bir diğer özelliği olan şifreleme ile özel fotoğraflarınızı korunaklı bir şekle getirmeniz de mümkündür. Cihazınızda bulunan fotoğraflarınızı şifreleyerek herhangi bir şekilde silinmesine veya zararlı yazılımlar tarafından kopyalanmasına izin vermez.

Clean Master Android kullanıcılarının cihazlarından yüksek bir veririmlilik elde etmesini sağlar. Siz de Clean Master Apk  indir uygulamasını indirabi den ücretsiz şekilde indirip cihazınızı koruma altına alabilirsiniz.

Clean Master Apk İndir – RAM Temizleyici ve Antivirüs YAPILAN YORUMLAR