coach bus simulator apk, bus simulator indir

Coach Bus Simulator Apk İndir

 

Coach Bus Simulator Apk indir

Gerçek bir otobüs şoförü olmaya hazır mısın? Coach Bus Simulator apk ile gerçekçi bir otobüs deneyimi yaşayabilirsiniz. Birbirinden farklı otobüsler ve farklı atmosferlerde bu heyecana ortak olabilirsiniz.

 

 

>

Bus Simulator gerçekçi görsel efektleri, ses efektleri, oyun içi düzenlemeleri ve rahat bir sürüş keyfi ile Android oyuncularının kullanımına sunulmuştur. Tümüyle gerçekçi bir otobüs sürüş deneyimi yaşamak isteyen herkesin severek oynayacağı Coach Bus Simulator oyunu oldukça gerçekçi detaylara sahiptir. oyun içerisinde ister şehirler arası yolcu taşıyın, ister okul servisi görevi yapın, ister turistik gezi otobüsü şoförü olun ister şehir içinde yolculuğa çıkın. Aklınıza gelecek her koşulda çeşitli otobüsler ile sürüş keyfi yaşayın. Coach Bus Simulator oyunu birbirinden gerçekçi hava koşulları ile bezenmiştir. Buzlu yolda otobüsü devirmeden götürebilmek pek de kolay olmayacak veya çamurların içine saplanıp kalmamak basit bir durum değil…

BENZER  Jurassic World: The Game Apk indir

 

 

Bus Simulator apk oyununda gerçek yolcularınız ile seyahat edeceksiniz. Duraklardan yolcu alacak ve gidecekleri yere götüreceksiniz. Gerçek yol haritalarından esinlenilmiş yol planları, gerçek şehirler ve gerçek mekanlar ile oyun keyfiniz kat ve kat artacak. Farklı kamera açılarına sahip otobüslerinizi her açıdan takip edebilecek, nasıl daha kolay geliyorsa o şekilde bir gözleme sahip olabileceksiniz. Otobüslerin içinde bulunan kapı açma/kapama düğmeleri, direkiyon ve etrafındaki göstergeler hepsi sürüşünüze bağlı olarak değişmektedir. Oyuna tamamiyle gerçekçi bir hava katan bütün detaylar oyuna daha fazla adapte olabilmenize yardımcı olacak.

Coach Bus Simulator apk indir oyununu sitemiz üzerinden kolayca yükleyebilirsiniz. Keyifli sürüşler dileriz.

BENZER  Coach Bus Simulator Apk İndir
 
Coach Bus Simulator Apk İndir YAPILAN YORUMLAR