counter strike apk indir, counter strike mobil indir, counter strike

Counter Strike Apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Counter Strike Apk indir

Bir dönem çocuklarının internet cafe’de büyümesine yol açmış, şimdiki nesli de online oyunlar çerçevesinde ele geçirmiş olan Counter Strike ile karşınızdayız.  Tüm dünyada efsane olmuş olan savaş oyunu Android platformunda, Android kullanıcıları ile buluşuyor! Counter Strike apk dünya çapında ün yapmış, alanının en iyilerinden biri. Halen pek çok oyuncu tarafından bilgisayar ortamında oynanmakta. Oyun içerisinde terörist avına çıkmak bir hayli zor, oyunun mottosunun da dediği gibi, iyi olan kazansın!

 

 

>

Counter Strike apk oyunu Android kullanıcıları için aynı kalitede oyunculara sunuluyor. Conter Strike apk oyunu, bilgisayar ortamındaki gibi olmasa da oyun içerisinde bulunan her adımı içeriyor.2″ Çeşit çeşit silahlar, taktikler, takımlar, takım arkadaşları… Aradığınız her şey Counter Strike apk ile ayağınıza geliyor. Counter Stirke apk oyununa her zamanki gibi giriş yapıyorsunuz. Oyunun mobil sürümünün orijinalinden bir farkı yok. Oyuna giriş yaptıktan sonra karşınıza menü kısmı geliyor. Menü kısmında takımlarınızı belirleyebilir, silahlarınızı seçebilir, bölgenizi ayarlayabilirsiniz. Takımınızı ister asker ister terörist grup olarak seçebilirsiniz. Her iki takımda da amaç aynıdır. Düşmanı yen!

BENZER  Sniper 3D oyunu apk indir

 

 

Silahlar bölümünde birbirinden farklı silah çeşitleri bulacaksınız. Sniperlar, m16’lar, el bombaları, füzeler, bıçaklar istediğiniz her silah bu listede mevcut. Dilediğinizi seçip çatışma alanında boy gösterebilirsiniz. Counter strike bir takım oyunudur. Takımınızla ancak eş güdümlü hareket ederseniz  bir galibiyet kazanırsınız. Bu nedenle kişisel kahramanlıklarınızı en uygun hamlelerde yapmalısınız. Yoksa takım düşer… çatışma alanlarından bir tane seçerek dilediğiniz yerde karşılaşabilirsiniz. En iyi bildiğiniz çatışma alanını seçerek ekibinizin galip gelmesine yardımcı olun.

Counter Strike apk indir oyunu indirabi üzerinde ücretsiz olarak seni bekliyor. Hadi hemen indir  ve oynamaya başla!

BENZER  Critical Ops Apk İndir
Counter Strike Apk indir YAPILAN YORUMLAR