Crash of Cars

Crash of Cars Full Apk

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Crash of Cars full apk yarış oyunu, daha çok gerçek zamanlı oynamak için üretilmiş bir oyundur. Arkadaşlarınız ile birlikte keyifli dakikalar geçirebileceğiniz bu oyunda aynı zamanda tatlı bir rekabete de tanık olacaksınız. Arkadaşlarınızı yok etmeye çalışarak onlardan gelen puanları toplayacak ve bu puanlarla yeni arabalar alabileceksiniz. Bir çok aracı yok etme makinesi ile çeşitlilik sağlayan bu oyunda bunun yanında araç çeşitliliği de birbirini dengelemektedir. Tek başına oynamaktan sıkıldığınız dakikalarda arkadaşlarınızla eşsiz dakikalar geçireceğiniz bu mükemmel oyunu sizlere “indirabi” ayrıcalığı ile sunuyoruz. Crash of Cars apk oyununu indirerek siz de hemen arkadaşlarınızın rekabetine dahil olmalısınız.

 

Crash of Cars Mod Apk Oyun Kalitesi

Tamamen rakiplerinizi yok etmeye ve savaşı  veya diğer bir adıyla yarışı kazanmaya çalıştığınız enteresan dizayn edilmiş değişik bir oyundur. Bu oyunda yarış kalitesinden daha çok savaş kalitesi ön plana çıkmaktadır. Çünkü  yarış kategorisinde ele alınmış bir oyun olmasına rağmen savaş özellikleri ön plana çıkan bir oyundur. Böyle olmasına rağmen yarış grafik kalitesi ve hız kalitesi, manevra kalitesi gayet yerinde tasarlanmış  ve kaliteden ödün verilmemiştir. Crash of Cars full apk sadece yarış özelliği göstermemesi nedeniyle ses efekti zor olan bir oyundur. Ancak bunun üstesinden rahatlıkla gelerek ses efektini de başarılı bir şekilde oyuna eklemeyi başarmıştır.

BENZER  City Racing 3D Full Apk
>

Crash of Cars Full Apk Oyun Deneyimi

Bu enteresan oyunu sizlere daha iyi  açıklayabilmek için oyunu sizler için test ettik yapmış olduğumuz bu testte oyunun kalite kriterlerine ve diğer aradığınız kriterlere uygun olup olmadığına dikkat ettik. Crash of Cars mod apk oyununun yarış oyunu olmasının yanında bir savaş oyunu da olduğunu belirttik. Bu bağlamda aynı zamanda karşılıklı da oynanabilen bir oyun olan bu oyunu bu çerçevede şartları sağlayıp sağlamadığını oyun testimiz de dikkat ettik. Crash of Cars apk oyunu bütün bu kriterleri bizden tam not alarak başarıyla geçememiş olsa da, gerçekten üst düzey kaliteye sahip keyifli ve eğlenceli dakikalar geçirmenizi sağlayabilecek, iki oyun türünün bir arada harmanlanarak oluşturulduğu güzel bir oyundur. Bu oyunu indirerek özellikle arkadaşlarınızla gerçek zamanlı oynamanızı kesinlikle tavsiye ederiz.

BENZER  Moto Rider Go: Highway Traffic Full Apk

 

Crash of Cars full apk yarış oyununa sizde İndirAbi kalitesiyle ulaşabilir hızlı bir şekilde indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Sizlerde oyun hakkında görüşlerinizi ve değerlendirmelerinizi yorum olarak belirtmeyi unutmayın. Keyifli oyunlar dileriz…

Crash of Cars Full Apk YAPILAN YORUMLAR