crashlands apk, crashlands oyunu, crashlands full apk, crashlands apk indir

Crashlands Apk Oyunu İndir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Crashlands Apk Oyunu İndir

Uzaylılarla güzel bir maceraya hazır mısınız diye sorsam, bu fotoğraflara da bakarak evet diyerek katılırsınız. Ancak uzaylılara benzeyen bu karakterleri peşin peşin uzaylı diye adlandırmamak gerekir. Çünkü onlar kendi gezegenlerine has karakterlerdir. Kendi gezegenleri dedik ya Crashlands apk oyununda bu farklı gezegende bu farklı karakterler ile dolaşabileceksiniz. Hiç görmediğiniz yerleri ve grafikleri görecek renk cümbüşüyle gözleriniz kamaşacaktır.

Crashlands oyunu hikayesine biraz bakacak olursak, bu değişik gezegende yaşamını devam ettirmeye çalışan karakterinize yardımcı olarak onun hayatını daha rahat ve elverişli bir şekilde sürdürmesini sağlayacaksınız. Gezegende kendinize has inşa edebileceğiniz ev, gezebileceğiniz alanlar bulunmaktadır. Ayrıca size verilen görevleri yerine getirerek gelişiminizi de hızlandırabilirsiniz. Tabi hayat bu kadar kolay değildir bu gezegende de. Çeşitli düşmanlarla da hayatta kalabilme savaşı içerisinde olacaksınız. Şuan için çok fazla tanınmayan, büyük kitleler tarafından fazla oynanmayan keşfedilmeyi bekleyen bir oyundur.

BENZER  Android Pokemon Go Apk indir

Oyunun belki de anlaşılması zor bir yapıya ve karakterlere sahip olması onun şuan için gelişimini yavaş göstermesine neden olmuş olabileceğini düşünmekteyiz. Keşfedilmeyi bekleyen diyoruz çünkü Crashlands apk keşfedip oynayan yaklaşık 100 bin kişinin verdiği oylar ile 5 üzerinden 4,8 gibi ulaşılması zor bir puanı elde etmiştir. Bu da gösteriyor ki zamanla yaygınlaşacak ve elden düşmeyecek bir oyun haline gelecektir.

>

Bu muhteşem oyunu sizlere indirabi.com kalitesi ile en hızlı şekilde ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Oyun hakkında soru ve görüşlerinizi bize yorum olarak bildirmeyi unutmayın.  Keyifli dakikalar geçirmeniz dileğiyle şimdiden iyi oyunlar…

BENZER  Android Batman Enemy Within Apk indir
Crashlands Apk Oyunu İndir YAPILAN YORUMLAR