criminal case apk, dedektiflik oyunu indir

Criminal Case Apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Criminal Case Apk indir

Aramızdaki gizli dedektifler burada mı? Haydi bakalım, marifetlerinizi göstermenin tam zamanı! Android platformunda ücretsiz olarak sizlerle buluşturduğumuz, dünyanın en iyi dedektiflik oyunu Criminal Case apk karşınızda.

 

 

>

Criminal Case oyunu içerisinde bir takım gizemli olaylar barındıran bir hikayeye sahip. Bu hikayelere göre ilerleyerek suç delillerini size verilen görev bölgesinde verilen süre içerisinde toplamanız ve olayı çözmeniz gerekiyor. Her bölümüm birbirinden heyecanlı olan Criminal Case apk oyunu tam olarak bir cinayet dedektifi olmanızı mümkün kılıyor.

 

 

Yaşadığınız kasabada bir cinayet işleniyor. Peki ama sorumlusu kim? Ya da sorumluları mı demeliyiz? Tüm suç aletlerini ve delilleri toplayın ve kriminal incelemeler sonucunda katili veya katilleri bulun! Criminal Case apk oyunu her anlamda gerçekliği yansıtan bir oyun. Oyun içerisinde bulduğunuz delilleri laboratuvarda analiz ediyorsunuz, şüpheli gördüğünüz kişileri sorguluyorsunuz ve olay mahaline geri dönüp yeni incelemeler yapabiliyorsunuz. Olayın yaşandığı hikaye burada önemli detaylar içeriyor. Olayı iyice kavramanız ve araştırmalarınızı her yönüyle buna göre yapmanız gerekiyor. Bulduğunuz kanıtlar doğrultusunda katile ulaşın ve adalete teslim edin. Ancak katili bulmanız dışarıda başka katiller olmadığı anlamına gelmez değil mi?

BENZER  The Walking Dead Season 2 Apk indir

Criminal Case apk indir oyunu gizem ve polisiye severlerin tam istediği gibi bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. İçerisinde her unsuru eksiksiz olarak bulunduran Criminal Case oyununu ücretsiz olarak sitemizden indirebilirsiiz. Keyifli oyunlar dileriz.

Criminal Case Apk indir YAPILAN YORUMLAR