dan the man apk, dan the man oyunu indir

Dan The Man Apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Dan The Man Apk indir

Efsane Fruit Ninja ve Jetpack Joyride oyunlarının geliştiricisinden harika bir macera oyunu daha geliyor. Dan The Man apk oyunu da aynı şekilde dünyayı kasıp kavuruyor. Dan The Man oyunu uçsuz bucaksız bir macera oyunu. 90’lı yılların atari oyunlarının karma figürasyonlarını içinde barındıran bu oyunu daha önce oynadığınıza yemin edebilirsiniz! Özlediğiniz tüm atari oyunlarından içerisinde bir kuple barındıran Dan The Man hikayesi ile sizi alıp götürecek. Bağımlılık yaratan bir oyuna hazır olun!

 

 

>

Dan The Man oyunu içerisinde 3 farklı karakter mevcut. Bu karakterler Dan, süper kız Josie ve hepimizin tanıdığı efsane kahraman Berry Steakfries! Dilediğiniz karakteri seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Dan The Man apk oyunu içinde seçtiğiniz kahraman tamamen size özel. Dilediğiniz şekilde kahramanınızı kişiselleştirebilirsiniz. 3 farklı oyun modundan birini seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Hikaye modu içerisinde her bölümünde farklı bir hikayeye sahip olan oyunlar bulunmaktadır. Burada seçtiğiniz kahraman ile hikayeye bağlı kalarak verilen görevleri yerine getirmeye çalışacaksınız. Sonsuz hayatta kalma ve savaş modlarında ise karşınıza çıkan tüm düşmanları alt etmek zorundasınız.

BENZER  Six Guns indir apk download hileli son sürüm 2.9.4l

 

 

Eğer hayatta kalmak istiyorsanız sonuna kadar mücadele etmelisiniz. Dan The Man apk indir oyunu birbirinden çeşitli silahlar ile donatılmıştır. Yumruk attığınızda daha fazla etki yaratmasını sağlayacak aparatlardan tutun düşmanları moleküllerine ayırmaya yarayan nükleer silahlara kadar pek çok silah cephanesine sahipsiniz. Oyun içerisinde ne kadar başarılı olursanız kilidi açılmamış olan silahlara ulaşmanız o kadar kolay olacaktır. Oyun içerisinde pek çok gizli bölüm vardır. Yine bu gizli bölümleri keşfetmek de sizin elinizde. Ne kadar yüksek skor o kadar farklı oyun modu. Dan The Man apk oyununu sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

BENZER  Lep's World 3 apk indir son sürüm 2.0.1.4
Dan The Man Apk indir YAPILAN YORUMLAR