dead trigger 2 apk, zombi oyunu indir

Dead Trigger 2 Apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Dead Trigger 2 Apk indir

Silahlarını kuşan! Çünkü büyük bir aksiyon seni bekliyor! Bu dünyada bir tek sen varsın, geri kalan herkes nerde diye sorarsan söyleyelim; geride kalan herkes zombiye dönüştü! Dead Trigger 2 apk oyunu aksiyon dolu bir zombi savaşı oyundur. Bu oyun içerisinde savunman gereken bir kendin bir de yaşadığın evren olacak…

 

 

>

Dead Trigger 2 oyununda amacınız size saldıran ve dünyayı ele geçiren zombilere karşı savaşmaktır. Bu savaşı kaybetme şansınız yok! Yaşadığınız evrende size verieln 7 farklı bölge mecvut. Bu bölgelerde sırası ile ilerlemeniz gerekiyor. Koruduğunuz bölgedi zombilerin fiziksel özellikleri birbirinden farklı olacak. Bu nedenle oyuna başlamadan önce bir tane değil birkaç silah almanız daha faydalı olacaktır. Oyuna girmeden önce mağaza kısmından karakterinizi belirliyorsunuz ve silahlarınızı seçiyorsunuz.

BENZER  FHX Apk indir

 

 

Daha sonra bölgeye giderek oyuna başlıyorsunuz. Oyun oldukça basit bir oynanışa sahip. Tek bir tuş ile ateş edebilmenizi sağlayan oyun oynanış bakımından oldukça rahatlık sunuyor. Oyunda uygulama içi satın almalar olsa da zombileri öldürdükçe para kazanıyorsunuz ve bu paralar ile silahlarınızı geliştirebilir veya savunma kalkanlarınızı güçlendirebilirsiniz. Dead Trigger 2 oyunu ilk serisi ile tüm dünyada yankı uyandırmıştı ancak oynanış zorluğu bakımından eleştirilere maruz kalmıştı.

Oyunun geliştiricileri bu yakınmayı duymuş olacak ki Dead Trigger 2 oyununu oldukça pratik bir şekle indirgemişler. Dead Trigger 2 apk indir oyunu oldukça güçlü görsel efeklere ve grafiklere sahiptir. Bir mobil oyun için oldukça başarılı olan grafikler oyuna kendinizi kaptırmanızı sağlayacak. Dead Trigger 2 indir oyununu sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

BENZER  Temple Run 2 Full Apk
Dead Trigger 2 Apk indir YAPILAN YORUMLAR