dolmus driver apk, dolmus driver oyunu

Dolmuş Driver Apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Dolmuş Driver Apk indir

Araba oyunlarında  hoşlananlar için harika bir oyunla karşınızdayız. Türk oyun geliştiriciler düşünmüş ve her milletin kendine özgü bir araba oyunu bulunuyor, bizim niye olmasın diye kafa patlatmışlar. Sonra da ortaya bu oyun çıkmış, Dolmuş Driver apk!

 

 

>

Türklerin en çok şikayet ettiği ancak en çok da tercih ettiği dolmuşu kullanmak ister misiniz? O zaman sizi bu oyuna bekliyoruz. Dolmuş Driver tam olarak bir Türk dolmuşunda bulunan her şeyi içeriyor! Dolmuş Driver Türkler tarafından geliştirilen ve tamamı Türk kültürüne uyarlanmış bir simülasyon oyundur. Herkesin gündelik hayatında gördüğü ve şahit olduğu dolmuş serüvenini tam olarak içinde barındırıyor. Dolmuş Driver içerisinde pek çok dolmuş kültürüne ait imge barındırıyor. Çaydan teşbihe, genç sürücüsünden işinin ehli dolmuş dayısına kadar pek çok sentezi bu oyunda görebilrsiniz. Dolmuş Driver oynanış bakımından oldukça rahat bir oyundur.

BENZER  Jetpack Joyride Apk İndir

 

 

Oyuna girdiğinizde ilk olarak dolmuşunuzu seçmeniz gerekiyor. İstanbul trafiğinde gidebilecek kadar çevik ve bir o kadar da gerçekçi dolmuşlardan birini seçtikten sonra dolmuşunuzu güçlendirebilirsiniz. Jatpack desteği sağlayarak trafikte dolmuşunuzun daha hızlı hareket etmesini sağlayabilirsiniz. Genç, dayı ya da kral karakterlerinden birini seçerek yola koyulabilirsiniz. Her bir karakterin gittiği hat farklıdır. Beşiktaş-Taksim, Bakırköy-Taksim yada Kadıköy-Taksim arasından bir güzergah seçerek maceraya koyulabilirsiniz. Oyun sadece bir harita düzleminde ilerlemektedir. Yol üzerinde bekleyen yolcuları dolmuşunuza alarak gidecekleri yerlere bırakmanız gerekmektedir.

Dolmuşu kullandığınız süre boyunca dolmuş içinde geçen eğlenceli repliklere şahit olacaksınız. Her kesimden kişinin bindiği dolmuş içi konuşmaları dinlerken hem çok eğlenecek hem de sabah dolmuşa bindiğinizde aynı repliklere şahit olduğunuzu hatırlayacaksınız. Olur da kaza yaparsanız yolcuların konuşmaları da değişecektir. Dolmuş Driver apk oyunun sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

BENZER  Ski Safari 2 Apk indir
Dolmuş Driver Apk indir YAPILAN YORUMLAR